Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklap.hu-n a lapon a rendszer...

Ciklap.hu-n a lapon a rendszer automatikusan számolja a peteérésemet?

Figyelt kérdés
Nem rég regiztem és az lenne a kérdésem, ha vezettem a ciklusom akkor automatikusan számolja, hogy mikorra várható a következő peteérésem? Vagy van valamit be kell jelölnöm és csak az után?
2011. dec. 30. 22:48
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha a ciklus.hu-ra gondolsz, akkor az automatikus. :-)

2011. dec. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen arra gondoltam. :)

Megkérdezhetem, hogy mikor?

Amikor úgy jelölöm, hogy vége a vérzésemnek, vagy még egy hónapot kell még várnom?

2011. dec. 31. 16:45
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Már nem emléxem, hogy volt az elsőnél. De azt hiszem, megkérdezi az adatfelvételnél, hogy mennyi az átlagos ciklus hossza, és már be is jelöli. De én kapásból több ciklust is beírtam visszamenőleg, mert addig papíron írtam, nekem szerintem ezért volt rögtön "okos". :-)
2012. jan. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!