Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 1053as nyomtatványnál az...

A 1053as nyomtatványnál az adójóváírást 12 hónapra kaptam, így automatikusan beírja a rendszer a 181200ft-ot, de nekem nem annyi volt, hogy javítsam?

Figyelt kérdés
A rendszer nem engedi javítani, a mhelyem által kiküldött igazoláson 12 hónapra 166100ft szerepel.
2011. máj. 14. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkahelyi igazolásodon az szerepel, amit ők számfejtettek, mint adójóváírást. De nem hiszem, hogy az 166100 Ft lenne. A tényleges adójóváírás összege ettől eltérő lehet (mint ahogy a te esetedben is eltér)

A program azt számolja ki, mennyi adójóváírást vehetsz igénybe, nem kell javítanod, mivel a program által számolt összeg helyes.

2011. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi jár, amit a program számol.A munkahelyed kevesebbet adott neked, a különbözetet megkapod most.Az fog kijönni a végén visszaigényelhetőnek.
2011. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Boccs, azt akartam írni, hogy nem 166100 lenne, ha rendesen számfejtettek volna. A minimálbér számított adója is meghaladja a maximális adójóváírás összegét. Ha pedig valami miatt (fizetés nélküli szabi, stb) "elcsúszik" az adójóváírás, a következő hónapokban korrigálhatták volna. (látszik, hogy hajnal 4től fenn vagyok)
2011. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Stimmel :))) Köszönöm!!!
2011. máj. 15. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!