Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen a hőgörbém?

Miért ilyen a hőgörbém?

Figyelt kérdés

Igaz gyógyszerrel lett menzeszem de nem értem miért ilyen a hőm.első hónapom a hőgörbézésem.végbélnél mérem.És 37 nél cikázik mindíg a gyógyszer szedésnél(norcolut) nál ugrott ki 37,5-37,6 körülre aztán le esett megint 37 re és meg jött .de mióta el múlt megint 37. nél cikázik.Miért van ez van valakinek hasonló görbéje?

ha meg mutatná meg köszönném.

Normális ez a hőgörbe vagy inkább próbáljam másik hőmérővel és nyelv alat vagy hüvelynél? mit gondoltok?


2011. dec. 31. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Linkeld már be a görbét úgy jobb lenne.

Inkább hüvelyben vagy szájban nyelv alatt mérd szerintem.

2011. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem hüvelyben mèrd. Megbízható ès kènyelmes.
2011. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is linkelj egy görbét, ha tudsz, úgy könnyebb lenne segíteni!
2011. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg tudnátok nekem mondani hogy hol lehet itt az interneten hőgörbét csinálni mert a ciklus.hu-n vagyok fent de ott nem találom hol van ez. mert én füzetben vezetem.
2012. jan. 1. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Rá kantintasz a napra ami van, ott kihozza hogy nap részletei aztán azon belül Menstruáció Termékenységi vizsgálatok és azon belül a a megadások módositáshoz kattincson ide.Na itt minde adatot rogzithetsz ja a ne vegye figyelembe azt ne x-eld ki mert akkor nem húzza majd össze a papjaidat .És a legvégén a ciklusaim mellett van a diagram arra rákantintassz és ott megnézheted a görbéd:))
2012. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

meg csináltam de nem mutatja ki a teljes hónapot sajnos.

Csak a legvégét.

2012. jan. 1. 15:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2012. jan. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!