Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utobbi időben sűrven fáj a...

Az utobbi időben sűrven fáj a csiklóm, amit néha fura váladék kisér enyhe égető érzéssel. Hiába kurálom magam canesztennel, pár napig jó majd ismét kiujjul. Mitől lehet? Nagyon ciki a nőgyógyászommal erről beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 23:37
 1/4 anonim válasza:

szia! én is pontosan ugyanilyen problémával küszködök. és egyáltalán nem biztos, hogy ez gomba és canestennel kéne kezelni... pont ma voltam a nődokinál és ő azt mondta, hogy ez nem gomba, hanem valamilyen más ferőzés vagy akár hormonális változás miatt is lehetnek ezek a tünetek. Menj el dokihoz, hidd el egyáltalán nem ciki erről beszélni vele. Neki ez a munkája. az életben lesznek majd sokkal cikisebb helyzetek, amiről majd kell bezélni a nődokival !

Amúgy hány éves vagy ?

2009. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a nődoki ennél különb dolgokat is hallott már az életben, ne félj elmenni, ez szerintem sem gomba.

Csak maganak ártasz vele, hogy össze-vissza kezelgeted magad, ráadásul nem is biztos, hogy arra, amire kéne.

És hogyhogy ebbe a fórumba írtad? Gyerkőcöt szeretnél? Akkor meg pláne doki.

2009. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. az másodiknak üzenném,hogy igen babót szeretnénk. már lassan egy éve probálkozunk,még nem jött össze.Járok dokihoz is mert kiderült hogy PCO-m van.Másfél hónappal ezelőtt már volt egy inszeminációm is ami sikertelen volt. 2hete volt LCP-ás műtétem. De azzal bíztatott a dokim hogy most már könnyebben összejöhet,eltüntette a cisztákat és megnézte a petevezetők átjárhatóságát,ami nagyon szépen tiszta.Most ismét nagy lendülettel vágtam az újjabb hónapnak.
2009. ápr. 30. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok. fúú, remélem akkor nem a műtétnél kaptál el valami kis fertőzést. de remélem azóta megoldódott a dokkiprobléma is.
2009. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!