Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok. Köztetek hasonló...

Pcos vagyok. Köztetek hasonló helyzetű? Nektek is kitolja a ciklusotokat? Nekem múlt hónapban 1o napot, most meg már 5 napot késett.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajna ismerős, ilyen a pco. Volt hogy 45 napos ciklust csinált. Aztán clostyt szedtem és most 21 hetes kismami vagyok. Ne aggódj, össze fog jönni a baba, kitartás!

Mielőbbi +++++ teszteket!!!

2009. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az vagok sajnos és nekem is magyon sokat szokott késni. Van hogy két hónapig sem jön meg.:-(
2009. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én is pco-s vagyok,nekem márciusban volt utoljára menzeszem, de az sem volt normális mert 2hétig barnáztam csak.Most reménykedek megint mert mi is próbálkozunk.

Én csak premenst szedek.Te szedsz valamit rá?

2009. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is PCO-s vagyok!Neked a helyzeted még sokkal jobb!Az én ciklusaim 40 és 46 naposak.....regeteget késik mindig :( Sajnos ez ezzel jár! :( Ne csüggedj,beszél az orvossal!Engem már kezelnek!
2009. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!