Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek akinek nagyon...

Van valakinek akinek nagyon későn mutatta a teszt a pozit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

igen,nekem fél óra volt,és nagyon halvány

azóta elmúlt két éves a fiam

2012. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja,és aznap csináltam,amikor meg kellett volna jönni
2012. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 nappal mensi után mutatta csak ki olyan halványan, hogy fény felé kellett forgatni. Igaz én nem középidőben fogantam hanem jóval később, ezt aztán az UH is bebizonyította.
2012. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szept.25-én volt meg utoljára és csak november 18-án lett pozi a tesztem,(azonnal 2csikos lett)elméletileg okt.30-án estem teherbe.....Én nagyon meglepődtem!
2012. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Addig nem is éreztél semmit?Mensid?Nekem is szeptemberben jött meg és én elvileg novemberben eshettem teherbe.Devember 24én még nem volt pozi de az orvos már elküldött ultrahangra.A méhemre azt mondta hogy tyúktosányi.Enyhén livid.És grav susp.-pot írt a leletemre.Bizonytalan vagyok most nagyon.
2012. jan. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!