Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 21...

Ki nem várja február 21 környékére?

Figyelt kérdés

Nekem a hó elején volt inszeminációm, bízom benne, hogy nem fog megjönni! :)

Ti mikor fogtok tesztelni?


2011. febr. 9. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

sok sikert neked:)

én is reménykedem, 17.20.körül nem várom.

2011. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Drukkolok Neked én is!

Én 22-23 körül nem várom.Ha minden igaz,tegnap v ma van ovum,hát mindent megtettünk az ügy érdekében.Szerintem én majd csak 1-2 nap késésnél fogok tesztelni.Bár nem biztos h kibirom. :)))Ez a 3.próbálkozós hónapunk missed ab után.

N.

2011. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont 21-re nem várom. Az ovu teszt szerint 6.-án volt peteérésem, akkor együtt is voltunk apával, viszont tegnap éreztem enyhe menzesz szerű fájdalmat (lehet hogy tüszőrepedés volt) de sajna tegnapra apa megbetegedett, így nem tudtunk együtt lenni. Remélem azért a 6.-a még jó volt... Mindenesetre 2 hét múlva kiderül :)

Drukkolok nektek!!!

2011. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én 23-ra nem várom.Ha minden igaz ma van ovum,tegnap este volt + az ovutesztem,úgyhogy ma még elkapom apát:-)

Pénteken megyek uh-ra,hogy megrepedt-e a tüsző.

2011. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én 20-21-ére nem várom. Hétfőn volt nagyon erős csíkom az ovuteszten, vasárnap délután, hétfő este és ma reggel voltunk együtt, remélem valamelyik kiskatona célba ér/ért.
2011. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hogy álltok csajok?

Mikor teszteltek? Van valami jele már a babának?

N.

2011. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát én pici szurkálásokat szoktam érezni a hasamban, de semmi más :(
2011. febr. 14. 09:11
 8/23 anonim ***** válasza:
Én 21.-re nem várom. Teljesen fent van a méhszáj, zárt el van fordulva... szurkál a petefészkem. Mást nem tapasztaltam eddig :)
2011. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Most jut szembe, hogy pár napja egy icipici barnás folyásom volt, de már elmúlt. Remélem a beágyazódás volt. A méhszájamból nem nagyon tudok következtetni, bár szerintem nincs fent. Szombaton tesztelek :)

Nektek is sok sikert aztán írjatok! :)

2011. febr. 14. 13:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia. Én 25-re nem várom.Nekem a mellem fáj'de, az mensi elött is szokott az utóbbi idöben.
2011. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!