Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi 8 hónapja próbálkozunk....

Mi 8 hónapja próbálkozunk. Távházasságban élünk egyelőre, tehát a "kétnaponta legyünk együtt" nem megoldható, ugyanakkor már 4-5 olyan alkalom is volt, amikor ovulációs időben sikerült együtt lennünk. Ha peteéréskor nem jön össze akkor mikor?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi is augusztustól próbálkozunk, és én is figyelem a peteérést, hogy olyankor mindenképpen együtt legyünk. Igaz, mi nem távházasságban élünk. Egy hete voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta, hogy 12 hónap után végeznek alapos kivizsgálást. Lényeg a lényeg, az ember nem gép: van akinek egy hónap után összejön a bébi, más esetleg többet vár rá, de egyelőre ne keseredj el, aztán ha egy évig nem sikerül megfogannia, menj el orvoshoz!
2008. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van.Nincs bennem még mindent ennnek alárendelő görcs, csak nem értem.. Kivizsgálás még nem volt nálunk sem, annyi történt hogy a párom elment egy spermavizsgálatra, mert ő 40en túli, doki azt mondta ilyenkor célszerű (mondjuk neki már vannak gyerekei az előző házasságából, tehát valszleg nincs gond)
2008. márc. 30. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedtél előtte fogigátlót? Én igen, talán az kavart be... Igaz az ovulációs teszt szerint van pé-m. Az én párom is 40-en túli, és neki is van már korábbi házasságából gyereke :) Szorítok neked!
2008. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

NEm, nem szedtem gátlót, ugyhogy ilyesmi elvileg nem kavarhat be.Gondoltam pszichés okokra is a távkapcs miatt, hogy talán az is gátolja. De végülis vizsgálatok nélkül ezt sem lehet biztosan tudni.

drukkolok én is Nektek! (milyen kicsi a világ, hogy ilyen hasonszőrű állapotban vagyunk:-) )

2008. márc. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!