Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikreket mutatott az UH. Az...

Suggi kérdése:

Ikreket mutatott az UH. Az orvosom nem tudta meg mondani hány hetes terhes vagyok. Doki úgy látta csak 1 él, de nem 100%. Most hetente UH. Létezik, hogy nem lehet meg állapítani a terhesség hetét? Van, hogy nem látni él e mind kettő?

Figyelt kérdés
Okt.26. a az utolsó ciklusom így a 10. hétben vagyok, UH szerint 5-6 hetesnek látszik.
2012. jan. 2. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor voltál először uh-on? Ha esetleg később fogantak, akkor lehetséges, hogy csak ennyi idősek, de elég furcsa. Mikor teszteltél először pozitívat?
2012. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 8. hétben mentem először uh-ra és akkor már látta az ikreket, volt szívdobogás mind a két részről.

Viszont figyelmeztetett, hogy még bármikor elhalhat az egyik.

Nekem utolsó menszi időpontjától és az uh-n mért adatok alapján jött ki anno a 7-8. hét.

Ezután minden héten jártunk uh-ra (hétfői nap) és kb. a 19. hétig minden héten más hetet mondtak. általában 1-2 héttel kevesebb volt a menszihez nézve.

Végül július 11-re voltunk kiírva és július 15-én császárral születtek meg a lányaim.

Tehát mind a ketten életben maradtak.

2012. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első tesztet december 4.-én reggel csináltam.Azonnal pozitív lett.A 2.at rá egy hétre és a 3.-at dec. 18.án.Dec.19.-én voltam először UH-n akkor a doki csak 1 babát látott azt is korai terhességnek nevezte.Most másik dokinál voltam mert az előzőnél rossz tapasztalataim voltak.Nem értem miért mi van most!
2012. jan. 2. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Egypetéjű ikrek,vagy kétpetéjűek,magyarán rendesen,külön-külön látni lehet őket az Uh-n?

Mert az egypetéjűek "bajosabbak" lehetnek ilyen szempontból.

Enyémek kétpetéjűek voltak,jól láthatóak,7. héten szívdobogás,teljesen normál méretekkel,azóta már 2 évesek múltak.

2012. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Két különálló petezsák látható.így elvileg kétpetéjű ikreim vannak!:D

Nagyon félek,hogy elveszítem mind kettőt.De a párom biztat,hogy nyugizzak.

2012. jan. 3. 06:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így tényleg nem hangzik túl jól. :( Ha már egy hónapja pozitívat teszteltél, akkor már szépen látni kellene szívhanggal együtt. Akkor csak egy hét múlva mész legközelebb?
2012. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen nem valami fényes a helyzet.De jövő héten okosabb leszek.Bízom abba,hogy minden rendben lesz és a doki mindkettőbe talál életjelet rendesen.

Majd írok mi volt az UH-n.

Szép napot!

2012. jan. 4. 22:40
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos múlthét csütörtökön elindult a vetélésem,és pénteken műszeresen fejezték be.Azt mondják az influenza közrejátszhatott!Lehet nem tudom!Most már jól vagyok igaz fáj még a műtét helye főleg ha wc-re megyek.Remélem ez normális.Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Szép napot!

2012. jan. 10. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon:( Biztosan megterhelő volt lelkileg,én is vetéltem az ikrek előtt.Tudom nehéz most még erre gondolni,de ott van még a remény és a lehetőség!Minden jót Neked!
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!