Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól jelentkezhetnek a...

Mikortól jelentkezhetnek a terhesség tünetei? És mik a legjellemzőbb tünetek?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az együttlét után pár napra már jelentkezhet?
2011. dec. 31. 18:50
 1/7 anonim válasza:

az első tünetek a szédülés az orvérzés vagy a hányinger esetleg hányás de ez is elég ritka nem mindenkinél fordul első mind... van akinél egyik se van akinél mindegyik...

de pár nappal az aktus után, még nem fog semmi ilyen érzésed lenni...

2011. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, lehet megérzésed is akar azonnal, meg minden, pl. szagokat erzel, stb., de ezek mastol is lehetnek. Ezert csak 3-4 hettel kesobb lehet/érdemes kezdeni a nyomozast, tesztet csinalni, stb. Az elso elmaradt mensi utan 1-2 hettel.
2011. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mellfeszülés szinte másnaptól volt.

3. héttől gyakori vizelési inger, mintha felfáztam volna.

4. héten azt hittem, leszakad a derekam, hányinger, és brutális szédüléses rosszullétek.

15 hkm

2011. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt menstruáció előtt kb.3 nappal jelentkezett nagyon enyhe alhasi fájdalom (menstruációszerű), feszülni kezdett a mellem, és többször kellett pisilni mennem. Ez később is megmaradt.
2011. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az lehetséges hogy pár napra az együttlét után nekem jelentkezzenek ezek a tünetek? Mert nekem ilyen tüneteim vannak és nem tudom miért lehet
2012. jan. 1. 09:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mikor együtt voltam a párommal azon a napon már éreztem hogy megfog jönni a menszesz mert akkor kell és estére meg is jött.
2012. jan. 1. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor hogy lennél terhes??? Egy nappal a menzesz előtt, úgy, hogy másnap megjött???


Egyébként kb öt nappal a kimaradt előtt nekem mellfeszülés volt, a kimaradt napján már öklendeztem mindentől, utána kb ennyi is maradt a 12. hétig.


21 hetes kismama

2012. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!