Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete voltam együtt valakivel...

1 hete voltam együtt valakivel és nem védekeztünk, azt mondta, h nem élvezett belém, de én mégis félek. Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót (3 hónapja). Lehetek terhes? Honnan veszem észre? Nincs semmilyen tünetem (még).

Figyelt kérdés
még nem jött meg és nincs is arra utaló jel, ez lehet még a hormonváltozás miatt? bejelentkeztem nőgyógyászhoz..
2009. jún. 1. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát mikor kéne megjönnie? Azért ezt fontos lenne tudni. De ha ennyire izgulsz, akkor miért nem mentél el 72 órás tablettát iratni még idejében?


Amúgy én magamon anno egyetlen tünetet észleltem (azon kívül hogy nem jött meg), éspedig azt, hogy irtózatosan feszültek a melleim. Abból kezdtem gyanakodni. Meg hogy félóránként jártam pisilni, de ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, mert gyakran felfázom, azt hittem, ez is csak az. De nekem ezek olyan 3-4 hét után jelentkeztek csak.

2009. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából 2 hete kellett volna megjönnie, 15-e körül...
2009. jún. 2. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hóha.. ez már így érdekes. Hát én hasonlóan voltam kb mint te, kb. 2 hét késés után csináltam egy tesztet, de az negatív lett. Ezek után elmentem dokihoz, mert gondoltam, itt valami nagyon nem stimmel, de a doki is azt mondta, hogy nem vagyok terhes (nem volt ultrahangos vizsgálat, csak kézzel nézett meg), azt mondta, jöjjek vissza ha nem jön meg 2 héten belül. Na két hét után én már nem hozzá mentem vissza, hanem a terhes rendelésre, mert lett egy pozitív tesztem, és az ultrahangon is ezek után kimutatták a 6 hetes terhességet. Szóval ha most mész dokihoz, lehet, hogy még az se lát semmit. Mondjuk lehet, hogy nincs is mit látni. Hát majd kiderül.
2009. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt akkor nem értem. 2 hete késik, és ezek után 1 hete védekezés nélkül lefeküdtél valakivel. Már akkor is késett, mikor megtörtént a dolog.

Hmmm... Szerintem nem vagy terhes, és a doki sem fog még semmit látni 1 hetes együttlét után. A gyógyszer abbahagyása óta megjött már? Mikorra és meddig tartott? Mint a gyógyszer alatt, vagy össze-vissza? Ezt így nehéz megmondani, hogy mi lehet, a terhességről is korai még beszélni 1 hét után. Az nem jelent semmit, hogy nem élvezett beléd, hiszen az előváladék is tartalmaz spermát, amitől megtermékenyülhetsz.

2009. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.-2. válaszoló vagyok. Közben nekem is feltűnt, hogy azt írod, már akkor is egy hetes késés volt, amikor lefeküdtetek. Szerintem sem vagy ilyen esetben terhes.

Különben meg vigyázz ezzel a megszakításos dologgal. Én is így estem teherbe, pedig nagyon nem terveztem. Az "addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik" tipikus esete voltam, azt hittem, tényleg elég a "vigyázás", több partnerrel is lefeküdtem úgy, hogy csak megszakításos módszert alkalmaztunk, na aztán hupsz, egyszer csak becsúszott. Nem mondom, hogy megbántam, de szépen egyedül is maradtam a kisfiammal, pedig az apjával nem csak kavartunk, tényleg együtt voltunk, és ő is felvállalta. Mostmár nagyon szeretném megtudni, milyen egy boldog, tervezett, kiegyensúlyozott terhesség, mert az enyém nem volt az. Most csak azért írom ezt, hogy tényleg nagyon vigyázz! Bocs, hogy itt papolok, de ahogy mondják, más kárán tanul az okos, sajátján a szamár.

2009. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!