Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési praktikák! Kinek...

Lilchan kérdése:

Teherbeesési praktikák! Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálkozunk a párommal, de még nem sikerült teherbe esnem. Szerintetek mit kellene kipróbálnom?
2012. jan. 2. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikb 7 honapja probálkozunk a párommal, sokmindent olvastam már h mi segíthet teherbeesni, mindent kiproballtam amikt csak lehetett, és eddig még nemsikerult.De te kiprobálhatod esetleg.Tégy kspárnát a feneked ill a derekad alá aktus kozben, utánna állj gyertyapozban.Esetleg vezess hogorbét, esetleg vegyél ovutesztet h tudd mikor van peteeérésed
2012. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van 1 pár praktika, de így sem biztos a siker! :S

Pl: ovutesztelés, hőmérőzés, 2 naponkénti szex a peteérés időszakában, együttlét után még maradj fekve egy darabig.

De ha már több mint 1 éve próbálkoztok, lehet a dokid fel kellene keresned,hogy vizsgáljon ki benneteket!!

2012. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

6.5 év után a feladás.

23 hkm.

2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egy év után én azért elmennék egy kivizsgálásra. Hátha valami egyszerű oka van,hogy nem jön a bébi és könnyen lehet orvosolni!
2012. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én gyertyáztam a 15. hónapban és ugy jött össze.most megint próbálkozunk,vezetek hőgörbét és persze megint gyertyázok.

sok sikert és mielöbbi babásodást.

2012. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagy részüket már próbáltam, kevés sikerrel.:S Ha valaki tud még valami jó kis ötletet, akkor írjon!:)
2012. jan. 6. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
méhpempőt próbáltad már? én azt most szeretném.... több, mint egy éve próbálkozunk mi is....
2012. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!!ez mind jó tanács!!kipróbálhatnád még a cickafark teát meg a palástfű teát!én még nem voltam terhes de most keztem nem olyan régen inni!!
2012. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsöff85 ***** válasza:
Ha nincs semmi hormonális/szervi baj akkor be kell venni a leszarom tablettát, ami azt jelenti h nem kell számolgatni meg a naptárt nézegetni, hanem együtt kell lenni amikor jólesik és kész. Igazából ennyi a titok szerintem. Pharmekal barátcserjét szedhetsz, az ártani nem árt. De érdemes felkeresni egy hormonegyensúly tanácsadót, ő megmondja miket nézess meg hányadik napon, és kiértékeli hogy rendben vannak-e a hormonok, ha nem, akkor természetes dolgokat ajánl, amikkel nem a tüneteket, hanem az okokat kezeli.
2017. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!