Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés elősegítésére...

Teherbeesés elősegítésére házi praktikák? (Teák, vitaminok, homeopátia, tiltott dolgok. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sokan reménykedünk hónapról-hónapra hogy talán végre összejön a baba, de még várat magára. Szeretnék olyan tanácsokat kérni, amivel elő lehet segíteni a teherbeesést. Gondolok itt gyógyteákra, homeopátiára, vitaminokra, bármire ami ahogy nagyim mondta "ha nem használ, nem is árt"

A kérdésem második része, hogy ha feltételezzük hogy sikerült, de még tart az idegtépő várakozás, mi az amit szabad, és mi az amit nem, a kezdeti szakaszban?

(pl.olvastam valahol, hogy fürödni nem szabad, csak zuhanyozni... stb.)

Előre is köszönöm! Mindenkinek mihamarabbi boldog babázást kívánok!


2011. dec. 2. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

A legrosszabbat csinálod! Pont ez az,amit nem szabad. Tudom közhely, és utálják hallani, de nem szabad,hogy ennyire csak ekörül forogjon az életed.

Teák, homeopátia, vitamin,tiltott dolgok, zuzany stb?????

Mióta próbálkoztok egyáltalán?

Tényleg nem bántani akarlak, de talán te magad gátolod a legjobban a bébit!

2011. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Dugjatok legalább kétnaponta. Bocs az egyszerű megfogalmazásért.
2011. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem csak ekörül forog a világ, de természetes hogy nézelődök, beszélgetek a témáról, és nemrég azt hallottam hogy a fürdő vetélést okozhat. Az ilyesmit szeretném elkerülni. Teákat, gyógyteákat rendszeresen iszok, pl. megfázáskor, ezért gondoltam hogy akkor már ihatnék alkalmanként olyat ami a női szerveket támogatja. Vitamint is eszek, akkor már miért ne lehetne olyat is, ami segíthet?

Én csak érdeklődök, nem rohanok mindent felvásárolni...

2011. dec. 2. 09:56
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves Kolompár Achillesz, ha csak ezen múlna már óvodát nyithatnék :)
2011. dec. 2. 09:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

baratcserje ("agnus cactus")


sok alvas, stresszmentesseg


szedj multivitamint (nem kell terhesvitamin, csak legyen jo allapotban a szervezeted vitamin ugyileg)


a kezdeti szakaszban a forro furdo kerulendo, igen, meg a szauna is, alkoholt sem szabad, nyilvan cigaretta sem javasolt


a nodokik kedvenc "gyerekcsinalo" tablettajuk a clostylbetyl vagy mi


ja, es igen: terhesseg elott rakszures, ha nem jarsz rendszeresen

2011. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Akkor legyetek együtt amikor jól esik! Továbbá sokan dícsérik a cickafarkfű teát, ill a méhpempőt! Szabad kádban fürödni, csak ne legyen túl meleg a víz.
2011. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont menjetek orvoshoz, ha már régóta (mondjuk 1 éve) nem sikerül. Lehet olyan probléma, amin a teák nem segítenek.
2011. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a cickafark teát ittam a ciklus első felében, ami a peteérést segíti elő, a ciklus második felében pedig a palástfű teát, ez a beágyazódást segíti, meg a gyertyapózt is alkalmaztam aktus után!

Sok sikert, mielőbbi +tesztet!

2011. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt alkalmaztam, amit az utolsó válaszoló és elsö hónapban sikerült, bár még elég korai a terhességem. 3. éve akarjuk a kistesót, 4 inszeminációnk volt, most készültünk laparoszkópiás vizsgálatra, majd lombikra.
2011. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tènyleg nem irtad le miota probàlkoztok.Igen,egy èvet mondanak az "okosok",min.1 èv renszeres nemi èlet mellett nem jon a baba,èrdemes megvizsgàltatnia magàt mind kèt fèlnek.Ez nogyogyàszat,ha szuksèges endokrinologia,hogy megtudjàk minden rendben van-e a hormonokkal,lehet egy kis kezelèssel meg is oldodik a dolog,nincs honaprol-honapra orlodès...

Ha nàlad minden ok,kellene egy spermavizsgàlat,hàtha nincs elèk kiskatona :),ezen is lehet segiteni...:)

De! Leirom az èn tortènetem:

Mi ez èv elejètol probàlkoztunk.Azt hittem elsore sikerul,mièrt is ne ugye...Elèg konnyen elszomorodom ès feladom a dolgokat,a 3.honap utàn kètsègbeestem mièrt nem sikerul.Ittam èn is a teàkat,nogyogyàsz stb...màr az èn gondolataim is titkon mindig ezen jàrtak,milyen pozban meg hàny naponta stb...:)

Tobb,mint fèl èv sikertelen probàlkozàs,elkeseredtem,pedig tudtam,fèl èv mèg nem a vilàg,akkor is...:(

Aztàn màr a menzeszem is felborult.Egyre jobb...Igy talàltam rà az AVIVA tornàra.Eleinte nehèz volt,de csinàltam becsulettel 2 naponta,aztàn heti 2x,hogy rendbe tegyem a ciklusom...A màsodik honapban sikerult teherbe esnem.A csoportomban rengeteg pozitiv tapasztalattal talàlkoztam,ez teljesen feldobott ugymond :),talàn màr a pozitiv hozzààllàsom is sokat segitett,màr nem gorcsoltem,tudtam,hogy jonni fog a bèbi :)

Nèzz utànna nincs-e a kornyèkeden AVIVA torna,itt a neten rà tudsz keresni,plusz rengeteg mindent megtudhatsz rola ha esetleg mèg nem hallottàl felole. Mègcsak nem is "tiltott dolog" :))

Nèzz utànna tènyleg,sok probàlkozo,remènyvesztett Norol tudok akiken segitett!

Sok sikert!:)

2011. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!