Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 15. naptól duphastont kell...

A 15. naptól duphastont kell szednem ez nem akadálya a tüszőrepedésnek késői 21. napi ovunál?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 21. ciklus napomon és szurkált a hasam alul, de valahogy középen és azt hittem azért mert nem sokat ittam, de hazajöttem, ellőttem egy LH tesztet nagyon egyértelműen pozitív!
2012. jan. 2. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy nem túl jó, ha szeded, ha viszont abbahagyod, akkor még jobban bekavarhatsz a ciklusodba... A legjobb lenne, ha megkérdeznéd a dokidat. Az is lehet, hogy teherbe estél és azért + az LH teszt. Megvolt középidőben is a peteérésed? Esetleg van más tüneted is, ami közeledő ovura utal? Ez az első hónap, hogy duphastont szedsz? Closti mellé kaptad?
2012. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Az LH teszt nem volt eddig pozitív, igaz, hogy a PG53 mikroszkóp páfrányos volt a 16-17. napon (most is) de az LH egyértelmű negatív volt akkor. Closti mellé kaptam a duphastont igen és ez a második hónapom!
2012. jan. 2. 22:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az LH teszt jóstesztként reggeli teszteléssel jó nem? Vagy délutánival is? Jó is lenne ha már baba lenne, nagyon vágyunk rá!
2012. jan. 2. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan működik a jóstesztelés, én soha nem csináltam. De ha az orvosod UH-n követte volna, hogy van-e peteérésed, meg minden rendben van-e, akkor okosabbak lennénk. Szerintem hívd fel, vagy menj be egy UH-ra. Ha nem áll módodban, akkor szedd tovább a duphastont, amíg az orvos mondta. Ha sikertelen ez a hónap is, akkor kérd meg, hogy nézzen meg legközelebb UH-n.
2012. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek a dokimhoz, mert aznap kellene duphastont abbahagyni kikérem a véleményét, meg megkérem, hogy a következő ciklusban kövesse uh-val!
2012. jan. 3. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:
HCG tesztet mikor csinálsz? :) Sok sikert!
2012. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerinted kellene? :) Egyébként a jövő hét végén ha addig nem jön meg. Mert ugyan a duphaston abbahagyása után pár napon belül meg kellene jönnie ha nincs baba, de az előző ciklusban egy hét után jött meg, én pedig már biztos voltam abban, hogy babás vagyok, még a negatív tesztek mellett is :( De ha csinálok HCG tesztet, megírom az eredményt!!
2012. jan. 5. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:
A nemvárt körül csinálhatsz, ha gondolod! Szorítok! :)
2012. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy! Holnap megyek dokihoz amúgy, lebombázom a kérdéseimmel :)
2012. jan. 5. 20:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Tovább kell szednem a duphastont. Ráhúzok 4 napot. Úgyhogy messze még a tesztelés!
2012. jan. 6. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!