Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legrosszabb esetben, hány...

Legrosszabb esetben, hány hetes terhességnél téved a teszt? ( negativat )?

Figyelt kérdés
Én teszteltem kb egy hete negativat. De mostanában nagyon sokat eszek, folyamatosan van valami nálam, hol normális kaja, hol csoki. És nem tudom megállni, mert mindig éhes vagyok. A mensimnek jövőhéten kellene nem megjönnie. Fel is vagyok puffadva elég rendesen. A mellem se fáj.
2009. máj. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A beágyazódás után 2 hétre már halvány + kell lennie.Ha kevés a HCG,akkor,mikor megjönne,rá 1 hetére kb.már rendesen kellene mutatnia a +at!Én igy tudom!
2009. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem olyan régen volt egy hölgy a nyolc hetesen még negatívat tesztelt, pedig az UH-n már látta. szerintem vannak nagyon extrém esetek, de általában egy héttel a kimaradó vérzés után már poz. kell legyen. Te viszont még nagyon korán vagy bármilyen tünethez...
2009. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 héttel a menstruációd elött teszteltél??????? Minek?????? Még a beágyazodás sem történt meg!!! Azt még megértem, hogy valaki a mensi elött 1-2 nappal tesztel , de az istenért mire számítottál?? Vagy ennyire nem vagy tisztában a teherbeesés menetével???
2009. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem. hogy tisztában vagyok mindennel. De mivel két hónapja nem védekezünk, a mensim fura, igy teszteltem. nem kell egyból leugatni...

Többieknek köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!