Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél mikor pozitív a teszt és mennyire erős a csík?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Már jóval a mensi elmaradása előtt pozi lesz a teszt,mert a petevezetékbe korábban ágyazódik be.Azt mondják lassabban nő a hcg.
2010. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom hogy azt ki sem mutatja a teszt!!!
2010. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha valaki pl a mensi alatt esik teherbe, akkor annál hamarabb lesz pozitív a teszt, nem? És ha alacsonyabb a hcg méhen kívülinél, akkor nem később lesz pozitív?
2010. dec. 16. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában pozitív lesz teszt, de nagyon sokáig jóval halványabb a második csík.A hcg nem úgy termelődik, mint normálisan.
2010. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én írtam ki olvasd végig ott a tesztről is a kép feltöltve, a történetnek a végét pedig most leírom, az utolsó bejegyzésem után elküldtek többféle vizsgálatra mivel babát nem láttak, de hcg volt a szervezetemben, tüdőszűrő, mell uh..stb, keresték nem e daganat van valahol és azért pozi a tesztem, majd kiderült nagynehezen a sokadik ultrahangon, hogy méhen kivül a hasüregben van, de isteni szerencsém volt mert üres volt a petezsák és felszívódásban. Tehát a teszt halvány volt és attól amit a képen látsz nem is volt erősebb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Kedves Utolsó! Örülök, hogy nincs komolyabb bajod.

Hanyadik napon készült a teszted? Mestruáció kimaradása után, vagy még előtte? Volt-e valamilyen tüneted? Görcs, vérzés? Illetve volt e már vetélésed, abortuszod, nőgyógyászati műtéted? Köszönöm, ha válaszolsz!

2010. dec. 16. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsém volt,szültem már , tehát volt normál terhességem is, volt lombikom de az nem sikerült, természetes úton jött össze az első, volt hiszteroszkópiás méhfeltárás ott találtak egy méhsövényt, azt rendbe rakták, más nőgyógyis műtét nem volt, hormongondok nincsenek, a tesztet mensi után csináltam,csináltam előtte is de azok teljesen negatívak voltak.. tüneteim émelygés, szorulás, szagundor, ínyvérzés,hőhullámok, nem voltak görcseim, semmilyen altesti fájdalom eleinte, aztán egyik este iszonyat rosszul lettem, azt hittem mentem meghalok, elszállt az erőm, nem bírtam lábra állni , kivert a hideg veríték és egy ponton a köldököm alatt picivel iszonyatos erős nyomást éreztem, pár órán keresztül aztán elmúlt, és mintha mi sem történt volna.
2010. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!