Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs rendszeres menzi es...

9moncsi kérdése:

Ha nincs rendszeres menzi es peteeres, vannak ezt eloidezo orvossagok? Valaki volt hasonlo helyzetben es sikerult neki a baba? Jol esne a nyugtatas.

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sincs peteérésem, pco-m van/volt. idáig csak gyógyszerrel jött meg de peteérésem akkor sem volt. valakinek a closty használ nekem nem használt, sőt még az injekciós kúra sem. dec. 8-án volt laparom, most kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. utoljára nov. 29-én volt menzim.
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen vannak olyan terápiák, amiket ilyen esetekben nagyon jó eredményekkel alkalmaznak az orvosok. Keress fel egy nőgyógyászt, biztosan neked is tud majd segíteni. Sok sikert és kitartást!
2012. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem sosem volt rendszeres mensim. Tinédzser koromban olyan is volt, hogy egy évig nem jött meg. Fogalmam sincs, hogy volt-e peteérésem, azt sem tudtam mi az. Ennek ellenére a második próbálkozós hónapban terhes lettem. Persze, 18 évesen könnyebb volt.

Tavaly télen kezdtünk próbálkozni a kistesóval, 6 hónap után össze is jöttek az ikrek (eközben is csak norcoluttal jött meg a mensim), de sajnos elvetéltem a 7. héten. Május óta újra próbálkozunk, de semmi. :(

Szóval, van hogy így is összejön, és van hogy nem. Mi jövő hónapban megyünk a meddőségibe. Neked is azt tanácsolnám, hogy keress egy jó orvost és próbáljátok kitalálni, mi a gond. :)

Sok sikert! :)

2012. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszookat. hat remelem sikerul. eddig akivel beszeltem mindenki azt mondta ne aggodjak. Egyszer kellett szednem Duphastont, nekem attol is volt. csak meg nem akartam akkor.
2012. jan. 2. 22:09
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha nincs peteérésed, azt hormonprobléma okozhatja. Ha jót akarsz magadnak, ne nődokihoz menj, hanem endokrinológushoz, ő a hormondoki. Sokkal jobban ért a hormonokhoz, mint a nődoki, és valódi kezelést tud rá adni, nem csak tüneti kezelést (hormonturbó), ami vagy hat, vagy nem. Ha az alapbetegség nincs kezelve, a megfogant terhességek gyakran megszakadnak a hormonháztartás zavara miatt.

2012. jan. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jartam. minden rendben van. minden eredmenyem jo. a menzim azert nem rendszeres,m nem termelek valamit kelloen. csak arra a latin szora nem emlekszem.
2012. jan. 3. 07:25
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

TSH-t néztek? Voltál terheléses cukor + inzulin vérvételen? Ha még nem, akkor nem volt meg minden...

2012. jan. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!