Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőt mérni csak reggel érdemes?...

Hőt mérni csak reggel érdemes? Egyből ébredés után?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hőt mérni szigoruan egy időben még akkor szabad mielőtt kikellsz az ágyból.Hüvelyben célszerű.
2012. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyben??
2012. jan. 2. 23:22
 3/7 A kérdező kommentje:
na ezt sem tudtam! köszi a felvilágosítást!!!:-)
2012. jan. 2. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,mert az ad pontos eredményt.
2012. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én nyelv alatt szájban mérem.Pontosan reggel ugyanabban az idoben szinte mozdulás nélkul.Tedd a homérot ugy hogy rogton elérd ahogy felkelsz:)
2012. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak rögtön ébredés után!Nekem legalább is félkómásan nem a lázmérő az első gondolatom!Én felkelés után fél órával mértem kb (+-10 perc) és tökéletes volt!

Fent volt mikor kellett és leesett mikor kellett(SAJNOS)!

:)Ja és szájban mértem!

Biztos a legtutibb feküdve de ez is ugyan úgy mutatta amit kell!

2012. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állítsd be az ébresztődet három percel előbbre mint ahogy kelnél. Digitális lázmérő ideális. Maradj ugyanúgy a paplan alatt, mérd meg a lázad, de három csippanást várj ki (mert pontosabb értéket ad így), mérni fog tovább attól függetlenül hogy jelzett... Ezt vezesd. Hétvégén is, mindig ugyanabban az időben.

Nekem a férjem hajnalban fel sem ébredt rá, szerintem a párod sem fogja zavarni..:))

2012. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!