Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inzulinrezisztenciát lehet...

Az inzulinrezisztenciát lehet gyógyítani természetes módszerekkel? Gyógyszer nélkül.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy gyógyszerekkel csak a tünetek enyhíthetők a betegséget nem gyógyítja.Fáradékony és álmos vagyok tőle.Nincsenek cisztáim és rendszeres a menzeszem.Merckformin 500-at szedek napi 2x.Diétázom és tornázom.
2012. jan. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kiderült akkor szednem kellett met-et,de mindig rosszul voltam tőle és nagyon lefogytam.Ja és sokkal rosszabb lett az eredményem mint a kezdetekkor.Mikor abba hagytam normál lett a súlyom,és rendbe jött az IR-em.De a diétát nagyon komolyan vettem és még mindig tartom!
2012. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire súlyos. Ha enyhébb, akkor azt lehet javítani. Ha súlyosabb, ahhoz kell valami metformin hatóanyagú gyógyszer. Főleg a kezelés első fázisában elengedhetetlen. Tulajdonképpen segít az inzulinnak bejutni a sejtekbe.

Az elsőnek írom, hogy az első kontrollon általában mindenkinek rosszabbak lesznek az eredményei, mint mikor kiderült (nekem is így volt), ez nem feltétlen azt jelenti, hogy nem használ a gyógyszer. Esetemben mondjuk tényleg nem is használt és kaptam helyette egy másikat.

2012. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Az első 2 kontrollnál javulást mutatott az IR,a 3.-nál lett sokkal rosszabb,akkor hagyatták velem abba a met-et,de akkor már csak 48 kiló voltam.Amióta abbahagytam a gyógyszert és csak diétázok,azóta rendeződött a súlyom és az IR-em is.
2012. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te jó ég!Akkor minek írják fel?

Én amikor 1 hónapig szüneteltettem a met-et jobban éreztem magam.Nem voltam álmos ,fáradékony és ingerült.

2012. jan. 4. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
15:12-es vagyok:Hát lehet hogy én egyedi eset vagyok,mert sokaknak használ!De én mindig rosszul voltam,nagyon-nagyon lefogytam,( 3 hónap alatt 20 kg-ot)és alig tudtam megenni a 150 CH-ot egy nap:(3 havonta volt ellenőrzés hogyan alakulok,és a 3.-nál mondták hogy azonnal abba kell hagynom,mert nagyon vékony lettem.Azóta normális súlyra vissza tudtam hízni (53-54 kg-ra) és jól vagyok hál istennek.Tehát nem általános eset az enyém.
2012. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, huh, akkor te tényleg kakukktojás vagy :) Egyébként valóban van olyan, aki nem bírja a gyógyszert, azoknál le szokták cserélni másra. De úgy látszik, neked kedves utolsó az használt, ha nem szeded :) Hát erre mondják, hogy ahány ember, annyi féle.
2012. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!