Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy is lett valaki terhes,...

Ugy is lett valaki terhes, hogy gorcsosen akarta es regota? Ugy ertem, hogy annak ellenere, hogy mindenki mondja, hogy ne gondolj a babara, minden nap ott motoszkal a fejedben a gondolat.

Figyelt kérdés
Talan evek telnek igy el, hogy csak varsz ra, kozben szinte minden nap ezen gorcsolsz, internetet bujod, aztan egy szep napon bekoszon a + tesz. Tortent mar ilyen valakivel? En ezt a pillanatot varom mar kb 3 eve es nem tudok nem gondolni ra.
2009. máj. 22. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
énis ennyi ideje. hát persze ilyen is van hogy ezért nem sikerül,de igenis hogy általában van oka amiért nem sikerül a baba!A legtöbb nőnek nem átjárható a petevezetéke vagy nincs peteérése. téged vizsgáltakmár?
2009. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez történt. Elhatároztam, hogy ettől és ettől a hónaptól nem is foglalkozok a gondolattal, de a szívem mást követelt. Igenis abban a hónapban is csak ezzel foglalkoztam. Vettem egy ovu tesztet,és közben azt magyaráztam magamnak, hogy na még ezt a hónapot megpróbálom. És sikerült! 3 hete szültem. :)

Szóval a görcsös akarásból is lehet gyümölcs! Legyen neked is, én ezt kívánom!

2009. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lett!!! 5 év küzdelem után. Végigjártunk mindent amit csak lehetett, kerestem, kutattam, soha nem nyugodtam bele, hogy nekem ne legyen gyerekem. Igenis akartam!

Az "Eredmény" ahogy elnézem éppen most szedi darabokra a játszószőnyegét :)

2009. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző házasságomból van egy kisfiam (kisiskolás), aki nemvártan "érkezett".

Jelenlegi férjemmel már tervezzük... igaz, hogy már 30 felettiek vagyunk, de nagyon szeretjük egymást és egy "utolsó esélyt" adnánk még babaügyben.

Előtte fogamzásgátlót is szedtem, úgyhogy 4-5 hónap alatt sem akart helyreállni a peteérésem utána, s eleinte a méhnyálkahártyám is igen vékony volt. Tehát. Igen görcsöltem rendesen, sírás, stressz, szorongás, s bár találtam egy olyan orvost, aki nem hajtott el azzal, hogy "ej ráérünk arra még"...

Adott peteérést serkentő gyógyszert és bár továbbra is "rágörcsöltem", de tudtam, hogy igazából csak segíthet, ha nem, akkor igyekszek mindent megtenni... s akkor már mondhatom, hogy én mindent megtettem!

A 26. ciklusnapon voltam kontrollon nála, s a hőgörbémre azt mondta, hogy ez sajnos nem sikerült.

Na. Ez az eddigieknél is rosszabbul érintett. Letargiába estem. Csupán a véletlenen múlott, hogy másnap teszteltem, s pozitív lett.

Sőt, mi több. Ikrek fogantak a gyógyszernek köszönhetően.

Azt se felejtsük el, hogy ez a bizonyos rágörcsölés (stressz, szorongás), ami nem önmagában csak emiatt volt, hajlamomnál fogva, leblokkolta a teherbeesést. Az agyalapi mirigy helytelen működése miatt párhuzamosan ennek megfelelő gyógyszert is kaptam.

Tehát, nekem már úgy néz ki hogy csak gyógyszerrel sikerülhetett.

Igen. Ha a gyógyszer(ek) kifejtik jótékony hatásukat és az alap hormon-, stb. rendszered jól REAGÁL a stimulálásra, akkor RÁGÖRCSÖLHETSZ elég rendesen, SEGÍTENI FOG és így lettem én terhes! Gyógyszer mellett jó reakciókkal igenis lehet rágörcsölés mellett teherbe esni, nem kell az a sokat emlegetett LAZÍTÁS, hiszen valljuk be, azért tudatos baba tervezésnél ez aligha működik. Többnyire a "feladom" fázis jelenti a lazítást...

2009. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze a pszichés állapot is befolyásol, de igazán a test dönt, szóval persze, különben ha valaki nem karana és erősen szuggerálná az is menne. mi hat hónapot vártunk, már nagyon para voltam, sőt mivel az első nem várt megjött babásan is, már bagyon elkeseredett voltam, és elhatároztam, hogy dokihoz megyünk. közben meg már nőtt bennem a babácska, szóval ennyire nem befolyásol.
2009. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. En is ugy gondolom, hogy csak akkor tudsz nem gondolni tobbe ra, ha teljesen feladod es mas celokat tuzol ki. Nekem pedig mas celjaim nincsenek.

Amugy en rendben vagyok, nalunk a ferjemnel van a gond, o kezeles alatt all. Remelem mar nem sokaig.

Az utolso valaszolonak: Neked milyen volt a mensid, annak ellenere, hogy mar babas voltal? Azert eszrevettel valami kulonbseget? Hogy derult ki, hogy terhes vagy?

2009. máj. 23. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
csak rózsaszínes folyás volt, mint a mensi előtti nap szokott lenni, aztán elmúlt, de ha szexeltünk, vagy meleg vízben fürödtem mindig volt egy pár csepp, már el voltam keseredve, hogy se terhes nem vagyok, se rendesen meg sem jön, amivel addig nem volt gond, a teszt meg végig nega volt, csak kb. 4-5 nap késésnél lett +
2009. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!