Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH hormon mitől lehet magas?

Az LH hormon mitől lehet magas?

Figyelt kérdés
Az ovutesztjeim szinte pozitívak.leheletnyivel halványamm a tesztcsík mint a controll.De már két hete.Mitől lehet?Peteérésem nem volt.
2012. jan. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg PCOS?

[link]

2012. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, Pcos -t derítettek ki, és IR-t! Úgyhogy keress fel egy endokrinológust!
2012. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok:( és kedves utolsó neked sikerült a baba?
2012. jan. 4. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután kiderült, és kezeltek, rá 1,5 évre sikerült. Merckformint kaptam, mozogni és diétázni kellett:) Most is szedem a metet, és most 16 hetes vagyok:) Van akinek rögtön a merckformin 1 hónapos szedése után sikerült, ez szervezet függő!
2012. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nekem is ez van, mint a második válaszolónak és én már a második babámmal vagyok 18 hetes várandós, spontán sikerültek a babák.

Az elsőhöz nekem is másfél év metformin+cukorbeteg diéta+mozgás kellett, de a második azonnal jött, mikor elkezdtünk próbálkozni.

Ha Budapesten vagy Debrecenben laksz, akkor a MensMentist ajánlom, én oda járok, ott minden doki jó!

Ha máshol laksz és messze lenne a MensMentis, akkor a belinkelt honlapon van a segítség menüben orvosajánló, keress egy jó endokrinológus dokit, igaza van a második válaszolónak!

2012. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,budapesti vagyok.Azért várjam meg az hogy a nőgyógyászom mit mondd mielőtt elmegyek bárhova?Olyan szerencsések vagytok,hogy már van babátok!Igazából 1 éve nem szedem az antibabyt pont a baba miatt.Kb Junius óta nem védekezünk.szept.,okt.ben kimaradt a menszeszem.Ebben a hónapban pedig nem volt peteérésem,ami eddig volt.
2012. jan. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!