Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Savó szivárok a mellemből, de...

Savó szivárok a mellemből, de a hormon eredményem jó, nem magas a prolaktin, ezért a doki nem ad semmilyen gyógyszert. Sikerült valakinek így is teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

"A terhességen, szoptatáson kívüli tejfolyás mindig kóros folyamat így orvoshoz kell fordulni vele!"

[link]


Ha a prolaktin-szinted rendben van, akkor a teherbeesés nem jelenthet gondot, de a tejcsorgás okát mindenképp vizsgáltasd ki.

2011. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aug elején vettem észre először h picikét sárgás lett a melltartóm, majd terhes lettem. Babám sajnos nem maradt meg, a probléma viszont igen. Missed ab után tej szivárgott, most már csak icuripicuri átlátszó savó. Voltam uh-n 2*, mammográfián, negatív, most vizsgálják a homonszintet, remélem, rendben lesz. Az uh-s doki azt mondta, amíg átlátszó, fehéres v sárgás a folyadék, addig ne aggódjak, ha rózsaszínes v véres, akkor lehet gond. Ha kivizsgáltattad maqgad és negatívok a leletek, akkor nem akadályozhat a teherbeesésben.
2011. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok! nagyon köszönöm a válaszokat. picit megnyugodtam, kedves utolsó, szerencsére átlátszó, sárgás egész picit folyadék jón belőle, csak zavaró :( de akkro remélem nem lesz baj :) szép 7végét
2011. jan. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!