Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor nektek késett a mensite...

Amikor nektek késett a mensitek az idegességtől, és lenyugodtatok akkor nektek megjött azonnal? Vagy az a mensi teljesen kimaradt?

Figyelt kérdés
Például ha én ideges vagyok és már három napja késik és megnyugszok akkor azonnal megjön a 4--ik napra :S És amig késiik (ebben az esetben) a mesis görcsök megvannak vagy valami fájdalmak, csak vér nincs?
2012. jan. 4. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nekem is így szokott lenni!!csak én nem akarom,hogy megjöjjön!!miért sresszelsz rajta??
2012. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok!!késik az idegtől de meg szokott jönni végül de volt,hogy 1 hét késéssel vagy kimaradt teljesen!!
2012. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok babát :// és nagyonfélek, hogy nem fog megjönni, de ezt még nem tudhatom, mivel a ciklusom még nem szabályos, és nem tudom, hogy most késik e valami miatt vagy csak olyan a ciklusom, hogy most nem is jön meg :S
2012. jan. 4. 15:18
 4/27 anonim ***** válasza:
Teszt?Hány napja késik?
2012. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
na nekem se volt szabályos a ciklusom és ez tényleg idegesítő!!talán most már helyre jön a ciklusom!!30 éves koromra!!te hány éves vagy??csak azért kérdezem mert nem szabályos és rendszeres!!és most kezd foglalkoztatni a ciklusom!!eddig nem nagyon érdekelt!!
2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

majd ha nem jön meg jövőhétig akkor tesztelek :S

17 vagyok

Nem tudom milyen a ciklusom, volt amikor 1-2 hetente megvolt, mostmeg késik :S..egyszerűen megőrít és most h lehet h bajom van még elborzasztóbb ez a tudat ://

Segítsetek lécci, írjátok meg a tapasztalataitokat, ha késett mijen érzés volt, és emnynit és h hogyan jött meg , rá hány napra :S

2012. jan. 4. 17:26
 7/27 anonim ***** válasza:
eleinte nem foglalkoztam vele de most már babát akarunk a párommal így foglalkoztat a téma!!nem is figyeltem a ciklusomat csak pár hónapja kezdtem!!rendes vérzés volt semmi különbség nem volt közte pedig legalább 1 hetet késet!!
2012. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
szóval késett, és nem is éreztél semmitsem azaz idő alatt amikor meg kellett volna jönnie?:o
2012. jan. 4. 17:34
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyszer volt hogy késett, bár a terhesség szinte kizárt volt, mert mindig nagyon vigyáztam, és akkor se volt másképp semmi, de már 3 napja késett, pedig nekem mindig halál pontos. Akkor én is tiszta ideg voltam, és akkor mondták hogy ugye néha előfordul hogy kimarad vagy ilyesmi, akkor elkönyveltem hogy jó akkor nem jön meg most időben, és nem idegeskedtem tovább, rögtön megjött.

Ebben a hónapban viszont én is halálra idegeskedtem magam, mert történt egy kis baleset pont peteérésem előtt, de szerencsére megjött még előbb is mint szokott és nagyon erősen.

2012. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De jó neked :)...remélem én is meg tudok nyugodni :S...bégülis nállam sem volt nagy esélye a terhességnek, maximum az ujjazástól, de a barátom mindíg kezetmos mielőtt hozzám érne ....úgyhogy ennek nem látom a nagy valószínűségét, de mégis megvan az esély szerintem, és ez oknál fogva félek :S ,méghozzá nagyon ://
2012. jan. 4. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!