Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha számítógép előtt ücsörgök...

Ha számítógép előtt ücsörgök napi egy két órát, az befolyásolja a teherbe esés lehetőségét?

Figyelt kérdés
A netezés, a telefonálás, TV-zés milyen hatással van a teherbeesésre? És a női lakók, valamint a Hold tényleg lehet befolyással a ciklusra? Remélem azért ritka menzivel és van peteérésem és lehet gyerekem.
2009. máj. 23. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A Hold annyiban lehet befolyással a női ciklusra, hogy egy holdciklus épp annyi ideig tart, mint egy átlagos női ciklus, és nagyon sok nőnél teliholdkor jön meg a vérzés.


A netezés, telefonálás stb semmilyen hatással nincs a teherbeesésre. Bár az tény, hogy régebben esős napokon sokkal több gyerek fogant, mint manapság, mert akkor még nem kapcsolták be automatikusan a tévét, hanem egyéb módon szórakoztak a párok... :-)))

2009. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
milyen NŐI LAKÓK??? ez alatt mit értesz??
2009. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, befolyásolja annyiban, ha szex helyett is a net előtt ülsz! :)... de ezt csak a kisördög mondatta velem. Legyetek annyit együtt, amennyit csak tudtok és meglesz az eredménye.

A peteérést meg lehet figyelni pl. oviteszt, mikroszkóp stb. Sok sikert!

2009. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, a net nem befolyásolja :) Tudtommal a TV és a telefonálás sem, bár az előző válaszolónak igaza van, régebben nem TV-t néztek rossz időben az emberek :):) Előfordulhat, hogy hallottál olyanról, hogy sok ülés hatására terméketlenség alakulhat ki, én is hallottam már ilyet, de ez nem igaz. Ez csak azon férfiakra vonatkozik, akik a nap nagy részét tényleg végig ülik, pl.: buszsofőrök, kamionsofőrök stb., de náluk sem törvényszerű :) Mielőbbi babásodást kívánok neked!
2009. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A bicikliversenyzők között elég sok az impotens és/vagy terméketlen. Komolyan. Nem csoda, ha belegondolunk, mennyi időt töltenek el azon a kényelmetlen ülésen. Ha te ülsz sokat, az nem baj, persze egészségesebb, ha mellette sokat mozogsz is.
2009. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, természetesen a FÉRFI a versenyzőkre gondoltam.
2009. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem kamionsoför :( Akkor lehet azért nem jön össze a baba. Őt még nem vizsgálták. Nem is értem miért, lehet benne is van bibi nem csak bennem. :(
2009. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ahhoz, hogy valakinek ez legyen a problémája nagyonnagyon régóta kamionsofőrnek kell lennie, ha úgy gondoljátok ez lehet a problémátok forrása szerintem lehet igényelni erre vonatkozó vizsgálatot, bár nem tudom anyagilag ez mennyibe kerül, vagy kerül-e egyáltalán pénzbe. Remélem minél hamarabb összejön nálatok a baba! Nagyon szurkolok:)
2009. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A férfit mindig sokkal könnyebb - és olcsóbb - kiviusgálni, mint a nőt. Nem utolsósorban azért, mert a nemi szerveit "kívül hordja", de számban is kevesebb féle problémája lehet.
2009. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
női lakók alatt az egy háztartásban élő nő nemű "egyedek" egymásra való hatását értem.
2009. máj. 24. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!