Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek 24 edikén hétfőn...

Barátnőmnek 24 edikén hétfőn kellett volna megjönnie, előtte vagy 2 héttel gumi nélkül csináltuk, de nem mentem el benne és még a közelébe sem voltam, most 30 adika van és még mindig nem jött meg neki. Most mit tegyünk?

Figyelt kérdés
pénteken 28 adikán csináltunk 1 tesztet az azt mutatta hogy nem terhes de akkor mér nem jön meg neki? mit tegyünk ?
2008. márc. 30. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha két hete történt akkor az pont a legtermékenyebb napjaiban lehetett,olyankor pedig néha ennyi is elég a teherbeeséshez,de sokszor annak ellenére sincs tehebeesés,ha azokon a napokon szándékosan és direktben van együtt a pár.Ha a teszt negatív,az jó jel mert elméletileg akkor már ki kellett volna mutatnia a tesztnek. Szerintem 1-két nap múlva ismételjétek meg a tesztet,de szerintem az is nega lesz. Az idegeskedés miatt is késhet,és egy csomó más dolog is befolyásolhatja.de ha biztosat szeretnétek tudni,a legjobb lenne dokihoz menni.Drukkolok,h ne legyen baj!
2008. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek semmi terhességre utaló jele nincs és fel is van fázva páran azt mondták a felfázás miatt lehet és az idegeskedés miatt nemtudom szerdán nálam alszik és akkorcsinálunk 1 tesztet!
2008. márc. 30. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet bizony babás. mérjétek meg a hőjét hüvelyben . az sokat elárul. amugy mi is ugy csináltuk a férjemmel és most láss csodát 33 hetes vagyok.szoval ha eddig mindig pontos volt neki valoszinü. mikor teszteltetek? reggel csináltátok a tesztet?
2008. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fel van fázva, akkor késhet a mensi, sőt elég nagy galibát tud okozni, ha mégegyszer negatív lessz a teszt irány a doki, mert akkor viszont a felfázás az oka. A hőmérőzést reggel mielőtt kikelne az ágyból, akkor csináljátok,ha 37, vagy attól magasabb, bizony lehet babás.Sok sikert 36 hetes kismama
2008. márc. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget de megjött ma neki:)
2008. márc. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!