Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek 3 napja késik, de...

Barátnőmnek 3 napja késik, de gumival csináltuk, még a gumiba sem mentem el, csak néha volt olyan hogy max 3-szor bedugtam gumi nélkül, van okunk félni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 18:34
 1/8 anonim válasza:
Gyerekek, hogy lehettek ilyen idióták? Gondolkozzatok már el egy kicsit, hogyan lehetne terhes, ha nincs mitöl?
2009. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

szerintem várjatok még a szexszel, míg értitek mi hol miért történik.

kis művelődés.


aztán viszont szex, mert mi az a 3szor bedugom-effektus?

ez baromság

2009. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk eggyütt, és a 3-szor bedugom effektust arra értem, hogy az elején volt, és akkor azután húzott rá gumit. am köszönöm a választ.
2009. febr. 14. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
a 3 nap még nem olyan sok...
2009. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg az előváladéktól is teherbe lehet esni... Szóval minden megtörténhet, de szerintem most csak az idegeskedéstől késik! Vegyetek egy tesztet, ha pár nap múlva nem jön meg!
2009. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem!ugyélehet peteérése sincs ha késik neki
2009. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sincs rá sok esély :) én hasonlóan jártam. nem is jött meg, sőt még a következő hónapban sem. így hát elég aggodalmasan teltek a hetek. voltam dokinál és mondta, hogy nem vagyok terhes pedig a létező összes tünetet produkáltam. :) de mégsem. az agy sokmindenre képes ilyenkor ... tehát szerintem nyugodj/nyugodjatok meg de legközelebb ne kockáztassatok! én is tanultam az esetből! első és utolsó volt!

L/18

2009. febr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát még mindig semmi:S hasfájás se :S
2009. febr. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!