Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Kb.5 napja voltunk...

Lányok! Kb.5 napja voltunk együtt a párommal, mikor jelentkezhetnek a legelső tünetek, és mik lesznek azok?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyunk már egy kisbabára,és nagyon izgulok!!

Tudom,sok ilyen kérdés van itt.....De nagyon várom válaszotokat!


2012. jan. 5. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem az együttléttől számolják,hanem az ovulációtól.Onnan számolva kb.a 10-12. nap múlva érezhetsz valamit,de ezeket a tüneteket nehéz megkülönböztetni a mensis tünetektől.(mellfeszülés, mindjárt megjön érzés)A legbiztosabb a mensi elmaradása
2012. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!15.-én kellene megjönnie,és ha jól számoltam akkor pont peteéréskor sikerült az együttlétünk!
2012. jan. 5. 12:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
30
2012. jan. 5. 12:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ott körül nem kéne megjönnie!Te mikorra számoltad a peteérésed?
2012. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
december 31-re számoltam,a naptár így mutatta és még a január első pár napját írta esélyesnek,bár nem tudom hihetek-e neki...
2012. jan. 5. 12:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak naptármódszert használsz?
2012. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen a ciklus.hu-n néztem,és te?
2012. jan. 5. 12:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is azt használom,de sokan azt mondják,hogy a naptármódszer nem megbízható.
2012. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha 15-e körül kell megjönnie, akkor 1-e tájékán lehetett ovud, ugye? Ovuláció után 7-10 nap mire beágyazódik az embrió, ha történt megtermékenyülés, utána jelentkezhet tünetek. De hogy mik lesznek azok, azt nem lehet megmondani, mert még ugyanannál a nőnél is lehet eltérés. Mert nekem teljesen más volt az egyik terhességem, mint a másik. Amik elő szoktak fordulni, mensis érzés, mellfeszülés, szúrkálás, pici görcs, puffadás, gyakoribb vizelés, álmosság, meg még lehet pár. A klasszikus émelygés általában kicsit később jelentkezik. Nálam úgy volt, hogy kb. 1 héttel ovu után szurkált a hasam. Akkor még nem tudtam mitől lehet, mert nem is volt betervezve a baba, szóval nem foglalkoztam vele. Aztán akkortájt mikor már meg kellett jönnie, már álomkóros lettem, állandóan fáradt voltam, és rengeteget tudtam (volna) aludni. Többször elkezdett égni az arcom csak úgy magától, meg erősebben éreztem a szívverésem, ilyesmi. Szóval olyan "furán" éreztem magam, akkor kezdtem el gyanakodni a terhességre, 2 nap késéskor. A szédülés, hányinger kb. 1,5 hetes késésnél kezdődött. Második terhességemnél meg nem volt semmi tünetem az ég világon, csak kicsit mensis érzés, de az mensi előtt is szokott lenni, úgyhogy azt hittem csak az készülődik. Úgyhogy több mint 1 hetes késés után már csináltam azért tesztet, de igazából meglepett a pozitív eredmény, mert annyira nem éreztem semmit az előzőhöz képest. :)

Úgyhogy ahány ember, és terhesség, annyi féle tünet, nem igazán lehet erre alapozni.

2012. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!