Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 2-án hagytam abba a...

December 2-án hagytam abba a gyógyszer szedését! December 6-án meg is jött! 15,17,18,20-án voltunk együtt párommal! Kb.25-től 29-ig minden nap éreztem szúrkálást a hasam alján! Lehet, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Tegnap kb.5 percig görcsöltem,azt hittem megjön,mert tök olyan volt! Aztán ma reggel is görcsöltem,mondom biztos megjön,mert ma kellene,de ezek az éppenhogy csak görcsök kb.1-2 órát tartottak,azóta nem fáj,és semmi jele! Nem is jött meg! 30-án teszteltem egy negatívat! Szeretnénk babát,de se hányinger,sem mellfeszülés,semmi más,csak fel vagyok puffadva! Mikor teszteljek legközelebb?
2012. jan. 3. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi ideig szedted a fogamzásgátlót? Mert elvileg minimum egy hónap, amíg kiürül a szervezetedből.
2012. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ha a hasszurkálás jelezte a ovut, akkor onnantól számított 14. nap kb, amikor érdemes tesztelni. a hcg termelés csak a beágyazódás után indul meg, és az lehet 7-12 napig.

ha a mensid biztos rendszeres, akkor a 30. nap már kimutatja általában, ha halványan is.

csak tabletta után rögtön nem biztos, hogy meg fog jönni időben, mert lehet, hogy egyből nem is lesz pé.

bocs a nagybetűk hiánya miatt, remélem segítettem.

2012. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is így kezdődött :)

Meg nem tudtam rendesen behúzni a hasam.. Bár én nem gondoltam terhességre, de az lett belőle :) A hányinger jóval később jön csak....

2012. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy mindjárt az első hónapban volt peteérésed...ha minden rendben van a köv hónapban már lesz...Nálam is így volt,bár nekem 28 napos pontos ciklusaim voltak... 2. próbálkozós hónapban sikerült,ahogy több sorstársamnak is a 2. hónapban... Sok sikert!
2012. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem tabi abbahagyása után 38 napra jött meg az első(sajnos).hasonlóak voltak a tüneteim 20. naptól mind neked,csak én mellé még barnáztam is 5 napig,azt hittem beágyzódásom van.rá 1 hétre csináltam tesztet,ami persze negatív lett.aztán sajna megjött.38 napos volt akkor a ciklusom.tabi szedése alatt percre pontos 28 napos ciklusaim voltak.remélem hogy neked ezek a tünetek babát mutatnak.szerintem pár nap múlva tesztelj újra,ha nem jönne meg addig.
2012. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kb. 9-10 évig szedtem a tablettát! Nagyon sok helyen olvastam,hogy nem kell várni,és hogy hamar kiürül a szervezetből! (ha egyet kihagysz,már lehet belőle terhesség)Őszinte leszek,nagyon kevés esélyt láttam arra,hogy elsőre sikerül,hogy az első hónapban teherbe eshetek! Ezért nem is vártunk!
2012. jan. 4. 06:22
 7/21 A kérdező kommentje:
Eddig a gyógyszer miatt 28 napos volt a ciklusom,olyannyira pontos,hogy mindíg 4. hét kedden reggel 6-8 óra között jelentkezett! Az ovu,ha volt,az 20-a,és pont akkor voltunk együtt! Rá pár napra éreztem a szúrkálást,gondoltam ez a beágyazódás,mert olvastam,hogy ilyen tünetekkel is járhat! Ma reggel meg ég a gyomrom! Olyan furin! De ma sem jött meg! :) Reménykedem... :)
2012. jan. 4. 06:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Sajnos az van, hogy butítják az embereket azzal kapcsolatban, hogy ezek milyen szuper tabletták, és milyen alacsony hormontartalmúak.

Én teljesen megdöbbentem, amikor utánajártam a dolgoknak, és szembesültem a gyógyszergyártók altatásával.

Nem hiába ajánlja néhány orvos, hogy várjunk 3 hónapot a tabletta szedése után.

Legalább is a lelkiismeretesebbek.

Még a dohányosoknak is kell ez a pár hónap kiürülni a nikotintól, akkor gondolhatod mennyire fontos lenne, hogy a hormonok távozzanak.

Na nem ijesztgetni akarlak, ha érdekel a téma, akkor linkelek neked jó cikkeket.

Én változatlanul szurkolok neked, én is vagy 10 évig szedtem a tablettákat, végül gyógyszeres segítség kellett sajnos, de sikerült a baba.

(asszem második hozzászóló voltam megint :) )

2012. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik valami túl jól... :( Elkeserítő,de jöhet a cikk,köszi!
2012. jan. 4. 13:24
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]


én a Bisecurin miatt kezdtem el kutatni,mert Anyu azt szedte előttem, és kíváncsi voltam a mellékhatásaira.


Innen erről az oldalról infó alapon tovább tudsz tájékozódni!


Szóval nagyon drukkolok neked, tényleg maximális jóindulattal írtam, amit írtam, tehát lehet , hogy jobb,ha nem most lesz baba.

És kezdjél el terhesvitamint szedni már most szerintem.

Nekem is kellett mikor már próbálkoztunk :)

2012. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!