Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra megyünk....

Inszeminációra megyünk. Sajnos eddig sokszor volt huzamosabb ideig cisztám (ezzel műtöttek pár hónapja, felszívódós fajta volt mindegyik). Ha a doki megvizsgál, és talál megint csiztát, akkor addig nem kezdik el az inszemet, míg fel nem fog szívódni?

Figyelt kérdés
Mert nekem volt, hogy 6 hónap alatt 1 hónap volt, mikor nem volt. Vagy kapok olyan hormont, amitől elmúlik?
2012. jan. 5. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok járatos az inszemben, de úgy tudom, hogy semmilyen stimulációt nem kezdenek el addig, amíg ciszta van. Azt hiszem, hogy az inszemnél is alkalmaznak bizonyos tüszőérlelő vagy tüszőrepesztő terápiát, amit ciszta mellett nem ajánlott. Először a cisztát kell eltüntetni vagy gyóygszerrel vagy műtéttel. Biztosat viszont csak az orvos tud mondani. Kitartást és sikeres inszemet kívánok!
2012. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!