Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztelek, és reggelente a...

Jóstesztelek, és reggelente a csík erősödik. Kíváncsiságból csinálom délutánonként is: a csík erőssége nem változik, max picit erősebb. Ez jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a jósteszteltést ovu teszttel reggelenként kell csinálni. Most vagyok a 13. dpo-n, és a vonal kicsit erősödik (de még mindig fele olyan erős csak mint a kontrollcsík). Kiíváncsiságból tesztelgetek ovu teszttel délutánonként is: a csíkjaim ugyan olyan erősségűek, max egy picivel erősebb a mai mint a tegnapi..

Folyton megjön érzésem van (mint mindig menszesz előtt)..Szerintetek??


2012. jan. 5. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 13.dpo-n vagy, akkor nem csinálsz már egy igazi terhestesztet?

[link]

Itt van pár példa, hogy milyen a jósteszt, ha terhes a nő.

2012. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kisebb faluban élek, ahol egy patika van, és ha vennék egy terhességi tesztet másnap mindenki erről beszélne... :) Rendeltem netről, de csak hétfőn érkezik meg legkorábban..
2012. jan. 5. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja értem :)

Sokat olvastam a jóstesztelésről, és több rosszat olvastam róla, mint jót, szóval sokszor téved :( :(

Én is akartam, de nem merem, félek, hogy csalódnék.

Én most a 10.dpo-n vagyok, és izgulok, már nagyon tesztelnék.

2012. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!