Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztel péntek reggel?...

Ki tesztel péntek reggel? Gyertek ide!

Figyelt kérdés
Ha addig nem jön meg, péntek reggel csinálok tesztet! Örülnék ha többen is csatlakoznátok, hogy együtt izguljunk egymásért! Én ma 15.dpo-n vagyok, pénteken 17.lesz....:) Legalábbis remélem.
2010. dec. 22. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is pénteken reggel tesztelek..vagy kibírom akkor szombaton reggel.Nem vagyok nagyon képben ezzel a dpo-dologgal.Amúgy én úgy érzem,hogy meg fog jönni fáj már mindenem-sajnos :( De azért megírom az eredményt akkor is ha negatív lett.
2010. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

dpo=day past ovutation, azaz ovuláció utáni napok. Én mérem a hőmet, így tudom, mikor lehetett ill. érzem is.


Mára 3 tizedet esett a hőm:( Így is bőven az átlaghő felett van, de attól tartok hogy holnapra tovább esik és megjön.... Komolyan mondom, sokkal kevésbé esne rosszul, ha már megjött volna és nem pont karácsony reggel kezdenék mensizni...


Neked nagyon szurkolok, holnap reggel várom az eredményt és persze írom én is!

2010. dec. 23. 07:47
 3/19 anonim ***** válasza:

én nem is tudom hogy bírjátok kivárni


én nem bírtam

nem bántam meg a korán tesztelést


[link]



[link]


Ha nálatok is baba van akkor már kimutatja tutira

2010. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kedves Utosó! Gratulálok!

Én is tesztelek pénteken, bár lehet h kicsi hamar lesz, mert 27-29-én kellene nem megjönnie.

Remélem lejön egy angyalka hozzánk.:)))

2010. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Türelmes vagyok:)


A viccet félretéve, nagyon rendszertelen a ciklusom, így az, hogy még nem jött meg, nem jelent semmit. Azért is szkeptikus vagyok, mert ovu körül volt pont 5 nap, amikor nem voltunk együtt...Ráadásul semmi tünetem sincs. Holnap reggel tesztelek, ha negatív (vagy megjön) pityergek egyet és elfelejtem az egészet, nem akarom "beáldozni" az ünnepeket! Majd januárban irány a doki, gyógyszer, stb...ez volt az utolsó lehetőségünk.

2010. dec. 23. 08:14
 6/19 anonim ***** válasza:

nem akakrlak elkeseríteni , de 3 tized esés nagyon sok ahhoz hogy baba legyen

ezt ajánlom mindenkinek megjegyezni

ha 0,3 at esik a hő a luteálisba vagy többet akkor nincs baba, persze VANNAK KIVÉTELEK,de ritka

0,1-0,2 esés belefér:)

2010. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm....sajnos én is tudom...ezért is írtam. Az utóbbi napokban 37 volt, tegnap (bár kicsit korábban mértem, mint szoktam 37.1, ma pedig 36.8.A luteális első felében volt napokig ennyi. Átlagőm 36.5.
2010. dec. 23. 10:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is péntek reggel tesztelek!!! Kiváncsi vagyok :) "Beágyazodási tüneteim" voltak mult héten. Megirom mi lett.

Drukkolok nektek is, és magamnak is!

2010. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Oké! Megy a drukk neked is! Holnap reggel várom ide az infókat. Nekem nincs tünetem, néha fájdogál a hasam kicsit, de ugye ez főleg mensis tünet sajnos....
2010. dec. 23. 15:49
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem volt szükség a tesztekre. Éjjel megjött...Semmit nem aludtam, úgy görcsölök. Nem is csodálom, több, mint 3 hónap után....:(

Esküszöm nem lenne olyan rossz, ha nem pont karácsony reggele lenne... Nem elég, hogy nincs babó, a következő ovura várhatok ismét 3-4 hónapot, még a karácsonyomat sem tudom nyugalomban eltölteni, mert se állni, se ülni, se feküdni nem tudok...:(

Kismamiknak és várakozóknak egyaránt boldog karácsonyt kívánok! Teljen az ünnep szebben mint nekem!

2010. dec. 24. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!