Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi Központban első...

Meddőségi Központban első konzultáción milyen kérdésekre kell számítani?

Figyelt kérdés
Ha valaki már volt, légyszíves írd már meg.
2009. máj. 23. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Jánosba jártunk a budai meddőségibe.

Csak negativ tapasztalataim vannak.

Első időpontunk 10 órára volt megadva.Odaértünk és 3 és fél órát várakoztunk.A férjem azt is mondt h többé nem jön.Amikor bejutottunk végre akkor 5 perc alatt kifaggatott a doki,de ő választ semmit se adott,ha én kérdeztem.Csak h majd meglátjuk,majd elválik...stb

Semmi biztató hozzáállása nem volt.Rideg és ellenszenves volt és maradt mindvégig.Rengeteget kell várakozni mindenért.Teljesen beteg emberként kezelt.

Kérdések:korod?nőgyógyászati előzmény,szedsz-e fogigátlót vagy szedtél -e?eddigi estleges vizsgálataid meg a párodnak is.mennyi ideje probálkoztok.nagyjából ennyi amit elhadart.

Hála Istennek terhes maradtam mielött beavatkoztak volna.

2009. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MI A debreceni Kaáli Intézetbe jártunk.

Maximálisan jókat tudok mondani, nagyon lelkiismeretes, figyelmes dokik és személyzet van!

Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem ezeket kérdezték:

életkor, súly, magasság, nőgyógyászati kórtörténet, eddigi papírjaid, leleteid, műtéti zárójelentések, stb...

Mióta próbálkoztok, voltál-e már terhes ill. van-e már gyereked, a párod is volt-e már valahol, neki van-e gyereke.

Javaslom, hogy az összes eddigi papírjaidat rendezd össze és vidd magaddal, plusz mindenképpen ketten menjetek a pároddal, mert jobban tudtok figyelni és ő esetleg mást is megkérdez, amit te nem, plusz rá is vonatkozik, mert őt is ki fogják vizsgálni.

Nem hátrány, ha mindketten ismeritek és elfogadjátok a dokit, ha ez nem megy, akkor keressetek mást. A bizalom nagyon fontos ilyenkor!!!

Mi jól jártunk, nagyon rendesek voltak velünk, első lombikra babás lettem, június 8-ra vagyunk kiírva.

Sok sikert!

2009. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, és látom mindkettőtöknek sikerült! Meg is érdemeltétek, szívből gratulálok!!! :)
2009. máj. 24. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!