Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A győri Kaáli intézetben akik...

A győri Kaáli intézetben akik jártak, kaptatok árlistát? Állítólag az első konzultáción adnak!

Figyelt kérdés

El tudná nekem valaki küldeni? Lehet oda kell majd járnunk, s szeretnénk előre tisztában lenni az árakkal. Esetleg még gyűjtögetünk is mielőtt megyünk!

Köszönöm!


2009. júl. 15. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a Bp-i Kaàlis àrlistàm van, gondolom ugyanazok az àrak a Gyôri Intèzetben is. Ha nem jelentkezik senki a Gyôri Intèzet àrlistàjàval elküldôm jò?
2009. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy idepofátlankodok, az első beirótól szeretném én is elkérni az árlistát.Köszönöm
2009. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sandyka89 válasza:
Bocsi de mi is inszem elött vagyunk és ha lehet nekem is valaki elküldené az árakat jobb elöbb tisztába lenni az anyagiakkal.köszönöm
2011. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!