Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken voltam a dokinál, de...

Pénteken voltam a dokinál, de még nem látható a terh. Most vagyok az 5. hétben elvileg: mindennap olyan has fájásom van mint amikor megjön, (majdnem) és azóta mióta sztem megfogant, máj.4. -én. Néha van egy pici barnás szin a t. kendőn, ez baj?

Figyelt kérdés
aki esetleg 5-6 hetes terhes vagy nem várja ,és nem is jött még.magyarán ez normális?de a bugyimon még nem volt soha!csak amikor törlöm,akkor se mindig,inkább mikor sexelünk .segítsetek!!!!!!!!!!:(nagyon szeretnénk a babát.van akinek ilyen gondja van?
2009. máj. 23. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Az orvosnak mondtad a barnázást? A menstruáció szerű görcsök sok terhességnél előfordulnak, az a mindjárt megjön érzés. Nem hinném, hogy gondot jelentene, de terhesség alatt minden vért és vérszerű "folyadékot" orvossal kell kivizsgáltatni, te is megnyugszol tőle és a babavárás boldog lesz :):) Gratulálok a babához :):)
2009. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

az elején lehet ilyen, ha nagyon fáj a hasad és nem múlik el a barnázás akkor lehet akár megfázás, fertőzés, méhen kivüli tesrhesség, esetleg ciszta.

nem gond, fel szokott szívódni akár magától is. de vannak betegségek amitől szintén termelődhet HCG, de az nagyon ritka

2009. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok,cisztám nincs a felfázás inkább,meg nem sokat pihenek pedig volt sajnos már két vetélésem,ezért is félek hogy van baba?vagy nincs? és hogy megszüljem egészségesen.az első gyermekem lenne.nagyon szeretnénk már a párommal.még1x köszike nektek:)
2009. máj. 23. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Jahh én azt hittem biztos vagy a terhességben. A tesztek mit mutattak? Ha pozitívat akkor az bizony baba :):)
2009. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem csináltam testet mert mikor mentem az orvoshoz uh-ra akkor még csak 3-4napot késett.de azt mondta hogy 2hét múlva menjek és kiderül minden.mivel most még nem látott semmit korai még mondta.az endometr.7mm nem tudom az jó?
2009. máj. 23. 22:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is az 5. hétben voltam, amikor megtudtam, h babánk lesz. Nekem is a "mindjárt megjön" érzés volt folyamatosan, vettünk tesztet, pozitív lett, de mi nem nődokihoz mentünk, hanem egyik kolléganőmhöz hasi UH-ra (fél órára a teszt után) és már látszódott egyértelműen a petezsák. Szóval nekem az UH jobban bejött, mint a doki. Most vagyunk a 36. hétben.

Boldog babavárást Neked is :)

2009. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az endometrium az a méhnyálkahártyád. A 7 mm az a vastagsága, szerintem korrekt és belefér a terhesség, bár a nagykönyv szerint 10 mm kell a beágyazódáshoz, de én láttam már 9-et is, aki nem volt terhes és olvastam a leletét annak 4 mm volt. Ezek az értékek nagyban függenek attól, hogy hol tartasz a ciklusodban. Nameg sose felejtsd el, hogy nem vagyunk egyformák, én nagyon szurkolok, hogy baba legyen. Ha az orvos nem tartaná valószínűnek a terhességet megmondta volna:) Szóval nagyon drukkolok neked :):)
2009. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is máj. 4-én fogant (volna). De már 2 tesztet is csináltam és negativ. Nekem is mindjárt megjön érzésem van. Szúrkál a hasam,melleim fájnak. Mégis negativ. Miért nem csinálsz tesztet??
2009. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! De jó! Nekem is május 4-én fogant! De én keddre vártam, és egy napos késénél szerda este (!) már erős kétcsíkosat pisiltem. Szerintem mindenképpen csinálj tesztet. Én júni 13-án tervezek orvoshoz menni, addigra már a 7. hetet is betöltöm. Folyásom és barnázásom nincs. De ha valóban terhes vagy, és mellőzném a helyedben a szexet a következő vizsgálatig. Mi mellőzzük, az tuti. Nekem is volt már egy vetélésem, első baba lesz.


Boldog 4 hetes km

2009. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is folyamatosan fájt a hasam,olyan mindjárt megjön érzéssel,meg a mellem is nagyon húzódott,be is görcsöltem és volt barnázgatás is.Először azt mondták,hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám(13 mm) és meg fog jönni.Aztán másfél hét múlva kiderült,hogy bizony nem fog megjönni egy jó darabig,mert a kis Törpim úton van.Viszont a barnázás miatt menj orvoshoz,én is Utrogestant kaptam.És nagyon sokat kellett pihennem.
2009. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!