Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken voltam a dokinál, de...

Pénteken voltam a dokinál, de még nem látható a terh. Most vagyok az 5. hétben elvileg: mindennap olyan has fájásom van mint amikor megjön, (majdnem) és azóta mióta sztem megfogant, máj.4. -én. Néha van egy pici barnás szin a t. kendőn, ez baj?

Figyelt kérdés
aki esetleg 5-6 hetes terhes vagy nem várja ,és nem is jött még.magyarán ez normális?de a bugyimon még nem volt soha!csak amikor törlöm,akkor se mindig,inkább mikor sexelünk .segítsetek!!!!!!!!!!:(nagyon szeretnénk a babát.van akinek ilyen gondja van?
2009. máj. 23. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,de sajnos tegnap reggel megjött:(((igaz sirtam nagyon,de nem adjuk fel!nem tudtok valami méhfal erősitő vitamint vagy olyasmit amitől biztosabb a teherbeesés?mindenkinek gratulálok a babyhez,legyetek nagyon boldogok:)remélem hamarosan énis az leszek!!!!!!!!!!! sziasztok.
2009. máj. 25. 10:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnapelőtti 23:05-ös vagyok. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, de ne csüggedj majd sikerül jövő hónapban. Itt nagyon sokan cickafark teát isznak a ciklus első felében, palástfűteát a ciklus második felében. Neten fent van a pontos adagolása. Sokaknak bevált már, próbáld ki, és ne sírj, nincsen semmi baj, erős vagy és egészséges, menni fog ez, megérdemled a babát :):) Megy a drukk érted :)
2009. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek tényleg nagyon aranyosak vagytok:)nem adom fel,és erős leszek,csak azért nem kellemes:(de ez lett,de a jövőhónap 9.-én egésznap a babyn fogunk dolgozni:)))))))sziasztok puszi nektek,és vigyázzatok a kis babyre:)
2009. máj. 26. 01:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Na akkor együtt szorítsunk egymásért. Nekem is tegnap jött meg, úgyhogy mi is kb akkor akciózunk, mint ti! :) Tartsuk a kapcsolatot, hogy megbeszéljük a tüneteket, meg tartsuk egymásban a lelket! :)
2009. máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
a 06.45-nek üzenem hogy ne add fel te se mert biztos hogy egy gyönyörű egészséges csoda gyerek vár ránk,csak még lustálkodik,de jön majd hamarosan:)és tartjuk a kapcs,mert akkor neked elvileg 10.-e körül van péd.nekem 9.-e körül de mind1 a lényeg hogy dolgozzunk rajta,de ne görcsösen.szia puszi neked:)
2009. máj. 26. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!