Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 3-án peteérésem volt,...

Január 3-án peteérésem volt, és együt voltam a párommal. Most mg kb 4. napja sűrven járok pisilni, és egy kevés fehér krémes folyásom is van. Reménykedhetek terhességben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz,és szorítok is neked,de ez még szerintem nem annak a jele.
2012. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De néha mintha hányingerem lenne,főleg ha erős illatokat érzek.
2012. jan. 7. 17:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha 3-án volt peteérésed akkor amiket leírsz még nem lehetnek tünetek. 4 napja pisilsz sűrűn, tehát kb. peteérés utáni naptól. Ne haragudj ,de ezeknek semmi köze MÉG a terhességhez. Ilyen korai jelek nincsenek peteérés után 2-3 nappal.
2012. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazad van.Csak annyira szeretném,ha terhes lennék.Már másfél éve probálkozun,és semmi.Ezért vagyok türelmetlen.
2012. jan. 7. 17:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha már másfél éve próbálkoztok tudnod kéne, hogy peteérés után kb 10-14 nappal tesztelhetsz pozitívat ha sikerült teherbe esned, vagyis a tünetek is a peteérés után 10-14 nappal jelentkezhetnek legkorábban, amúgy a hányinger meg még késöbb jelentkezik. Ezeknek a tüneteknek amiket leírtál semmi köze a terhességhez.
2012. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ha nagyon szeretnél valamit, beképzelheted magadnak tüneteket, de ha valódi tünetek lesznek, azt észre fogod venni :)

kb egy hét múlva csináltass tesztet, és akkor tudni fogod! :) Kívánom, hogy összejöjjön! :)

2012. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy helyre ráztatok:)
2012. jan. 7. 19:16
 8/20 anonim ***** válasza:
A suru pisiles ugyan onmagaban nem jelent terhesseget, sot elvileg nem is terhessegi tunet, mint olyan, de en pl szinte az egyuttlet utani naptol jarkaltam pisilni, sot ra egy hetre az volt a doki elso kerdese, hogy terhes vagyok-e. Valamit tudhatott, amit en nem:-))) En csak akkor kezdtem gyanakodni, amikor nem jott meg, azaz az egyuttlet utan kb 2-3 hettel. Igy utolag visszagondolva, az egyuttlettol a nemvart napjaig a kovetkezo "tuneteim" voltak: nagyon suru pisilesi inger, allando almossag, iszonyu alacsony vernyomas. Ezek a tunetek, ma mar egy 2 eves nagylany:-)))) Drukkolok neked!
2012. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
te vagy az első aki bíztat,és nagyon szépen köszönöm:)Jol esik.A pisilés azért volt furcsa mert eddig teljes napokig tudtam tartani.most viszont,szinte óránként mennem kell.Lehet,hogy ez nem annak a jele,de én reménykedem,hiszen a remény hal meg utoljára:)A vérnyomásom nem mértem az amúgy is mindig kicsi.Az álmosságról annyit, állva is eltudnék aludni.Ezek még tényleg nem jelek,ezért még nem szeretném beleélni magam,de már sajnos nagyon ott tartok.
2012. jan. 8. 11:36
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem januar 5-en volt elvileg peteeresem!

es 20-an kellene megjonnie!

nekem semmilyen tunetem nincs :D

de remelem azert lesz vmi,mert gyurunk a babara :D

sok sikert neked is !!!

2012. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!