Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a rákszűrésnél gyulladást...

Ha a rákszűrésnél gyulladást találtak, akkor előfordulhat, hogy ez is közrejátszott egy kicsit a sikertelenségben? Klion D100-zal elúszott a hónap?

Figyelt kérdés

Gyulladást mutatott ki a vizsgálat, és Kliont írt az orvos, amit 10 napig kell alkalmazni, addig semmi szex, és azt olvastam, h a nyálkahártyát is vékonyítja :(

De ha rögtön a mensi után elkezdem alkalmazni, és esetleg még a pé előtt abbahagyom (ált. 5 nap a mensi, 16. nap a pé), akkor rontja az esélyeket? Vagy érdemesebb inkább teljesen kihagyni ezt a hónapot?


2009. máj. 24. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy emiatt nem jött össze! Szerintem a természet igenis tudja mi a dolga! Én is szintén Klion D 100-at kaptam a gombás fertőzésemre és a kezelés után 2 nappal már próbálkoztunk! Én úgy gondolom, ha még gond van, akkor meg sem termékenyül, vagy ha mégis és nem újulnak meg az esetlegesen hibás sejtek, akkor úgyis elmegy, de ezt mi észre sem fogjuk venni!(Hacsak a teszt ki nem mutatja már nagyon korán) Én antibiotikumot is kaptam, azt 5 napig szedtem a kezelés elején, tehát attól számítva, hogy abbahagytam 1 hét telt el, ami azt jelenti, hogy simán kiürült a szervezetemből. Sok sikert!
2009. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet emiatt nem sikerült, nekem 6 hetesen csinált a dokim rákszűrést és nekem is volt egy nagyon kicsi gyulladásom, de nem lett belőle gond. Szerintem próbálkozzatok nyugodtan, a természet tudja a dolgát, ha megfogan a baba a hormonoktól úgyis gyorsabban vastagszik meg a nyálkahártya.

Sok sikert a babaáldáshoz!!!!

2009. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Akkor majd "rágyúrunk" a baba témára ebben a hónapban is ;) Sajnáltam volna, ha ezt a hónapot ki kell hagyni, már nagyon szeretnék két csíkosat tesztelni :) Remélem ha ezt a problémát kiküszöböljük minél hamarabb sikerül.

2009. máj. 24. 12:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak gratula a babához!
2009. máj. 24. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Mióta próbálkoztok? Mert mi 7 hónapja, de már nagyon el vagyok keseredve! A családban mindenkinek sikerült elsőre, én meg már kezdem magam nagyon szerencsétlennek érezni! Mi ebben a hónapban a Pé utáni nap voltunk együtt, a kezelés miatt. Most szomorú vagyok, mert szerintem pont lekéstük! Bízom benne, hogy nem így van, de már nagyon el vagyok keseredve! Remélem nektek is meg nekünk is hamarosan összejön! Csak bosszant, hogy mások potyogtatják a gyerekeket, mi meg várjunk... De meddíg! Annyira kikészít ez a bizonytalanság! De ugye mindenképp megírod, ha sikerül! Minden jót kívánok neked és türelmet! :)
2009. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi 5 hónapja próbálkozunk, szóval még nem olyan sok ideje, de nekem egy örökkévalóságnak tűnik. Nálam is az a baj, hogy anyukámnak mindketten elsőre sikerültünk, és ezzel nyaggat állandóan, hogy de mikor unokázhat már??? De hát mi mindent beleadunk :), csak nem akar összejönni. Kedzek én is elkeseredni, bár főleg akkor vagyok depis, amikor megjön, aztán egyre jobb a helyzet, ma vagyok a 3. napon, ma már derűsebben látom a világot, de azért nagyon zavar a sikertelenség.

Nincs kedved dumcsizni msn-en, vagy email-ben vagy ilyesmi? Jó lenne valakivel tapasztalatot cserélni, de ha nincs kedved, nyugodtan mond meg ám :)

2009. máj. 24. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Persze okozhatta a gyulladás a sikertelenséget. Ilyenkor a szervezeted küzd ellene, így igénybe van véve. a Kliont 10 napig kell alkalmazni és azt hiszem nem ajánlatos a használata közben szexelni. A tulajdonképpeni gond az, hogy ha erős gyulladás van a szervezetedben, akkor benne van a pakliban, hogy egy Klion kúra nem elég, de ez persze nem törvényszerű, a kontrollon mondják majd meg szükség van-e utókezelésre. Ha van, akkor kapsz még majd gyógyszert és az teljesen helyrehozza a szervezetedet. Én azt mondom a biztonság kedvéért szerintem érdemesebb lenne egy hónap szünetet tartani, arra az időre amég meggyógyulsz, de nem gondolom, hogy problémák adódhatnának abból ha folytatnátok a babaprojektet, de első az egészség és a biztonság :)
2009. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem nem lehet olyan komoly a gyulladás, mert azt mondta a doki, hogy mivel 10 db van egy dobozban, ezért ugye az a legjobb, ha elhasználom mind a 10-et, de ha nem bírom tovább, akkor elég a 6 is. És vissza sem kell mennem kontrollra. Arra gondoltam, hogy tuti ami biztos elhasználom mind a 10-et, aztán amint vége a kúrának nekiugrunk egymásnak (ami akkor is így lenne, ha nem lenne babaprojekt :) ), és lesz ami lesz...

2009. máj. 24. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első ill. harmadik válaszoló vagyok, küldtem neked egy privát üzit! Örülnék, ha dumcsiznánk! Megadtam a címet! :)

2009. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés, már válaszoltam is!!!
2009. máj. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!