Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzni szeretném magam,...

Hőmérőzni szeretném magam, hogyan kell?

Figyelt kérdés
A hüvelyi hőmérőzést javasolták, mennyi a normál érték? Mennyi ideig kell bent tartani és milyen mélyen?

2012. jan. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szájban mérem, ahogy reggel felébredek. Mindig nagyjából egy időpontban kell mérni, mert az a megbízható adat és nem szabad kikelni az ágyból. Nálunk a párom reggel már mosolyog, hogy ki sem nyitom a szemem, de már a hőmérő a számba van:D:D Digitálissal mérem csipogásig, ha gondolod becsatolom a mostani görbém....
2012. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 8. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szájban mérem, úgy, ahogy az első. A higanyos megbízhatóbb, mint a digitális (bár most én is digitálissal mérem, mert nincs türelmem kivárni a tíz percet). Higanyost már nem lehet kapni, de gyógyszertárban van ugyanolyan, csak más cucc van benne, nem higany. Olyan nincs, hogy normál érték, mert mindenkinek más az alaphője, úgyhogy ezt így nem lehet összehasonlítani.
2012. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!