Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak paktikák a beágyazódás...

Vannak paktikák a beágyazódás növelésére? Vagyis a teherbeesés esélyének növelésére?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni, ha elvileg jókor voltunk együtt, hogy terhesség is legyen nagy eséllyel??? tehát ha feltételezzük, hogy megtermékenyült a petesejt mit tehetek, hogy minden rendbe menjen? Vitamit, torna, fekvés, kaja..... Bármi amit hallottatok, hogy növeli az esélyeket ebben a szakaszban érdekel!!! Az is ha valamit hallottatok, hogy ne!!
2012. jan. 9. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mensi első napjától peteérés napjáig: napi 2 bögre málnalevél tea.

Peteérés napjától a terhességig vagy köv mensiig: napi 2 bögre palástfű tea.

2012. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
na én már csak a peteérés után tudok bármit is tenni:(! palástfű tea van a dm-ben? Jézusom, teljesen nem normális amit 3 napja művelek! ha nem lesz baba akkor emiatt!!! valószínű a legjobb amúgy az lenne ha csak élném az életem és nem arra gondolnék, hogy most össze kellett jönnie!!!
2012. jan. 9. 13:31
 3/16 anonim ***** válasza:
napi 2 bögre palástfű nem sok? én egyet iszok, mert azt olvastam, hogy káros nagyobb mennyiségben a májra.
2012. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én patikában vettem a palástfű teát. Ha van időd, menj és vegyél, de ha amúgy se lettél volna most terhes, akkor már nem ettől leszel az.

Ne parázz, nyugi, majd lesz babád :) :) drukk

2012. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. és 4. vagyok.


Én 2 bögrével ittam, amikor a másodikkal terhes lettem. Két hétig ittam, nem lett baja a májamnak :) elsőre sikerült teherbe esni.

Most a 3.babát tervezzük, itt a tea, de mindig elfelejtem inni. Most épp meg is van, lehet elkezdem a málnalevelet :)

2012. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát eddig még nem sikerült pont peteéréskor együtt lenni! Na mostigen, de én ezt csak a hasszurkálásból tudom mikor van. Most együtt tudtunk pont jó időben lenni:) és edig nem próbálkoztam görbével, meg semmivel, mondván nem görcsölök rá, nem foglalkozunk a dologgal együtt vagyunk amikor tudunk, és amikor kívánjuk egymást, és nem azért mert "most itt az idő apukám!" erre most minden szerncsésen alakult, erre most tiszta hülye vagyok és minden fél órában azon aggódok, ha most nem jön össze, akkor azért van mert én rosszul teszek valamit:(! Ez így nagyon nem jó, én is tudom, de egyszerűen nem ismerek magamra, most kell valami amitől úgy érzem elmondhatom, mindent megtettem. A de persze azt is tudom lehet meg sem termékenyült a petesejt, de ott van bennek a kisördög, pozitívan gondolkodom, így most úgy állok hozzá, h megtermékenyült, és mindent meg kell tenni hogy beágyazódhasson, aztán következnek a további lépesek! most egyenlőre most a palástfű jó ötletnek tűnik, veszek és iszom egy bögrével:) Köszi az eddigieket, várom a további ötleteket!
2012. jan. 9. 13:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb stressz a babaprojekt fölött. Nem véletlen, hogy nagyon sok nőnek akkor jön a terhesség, amikor letesz róla. Elmúlik a stressz-szint, jön a baba. Nyugalom!
2012. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van a 7. válaszolónak, csak nekem ez nem megy, sajna. 14 hónapja várjuk már a babánk érkezését. az orvos nem mond semmit, vagyis azt, hogy minden rendben, csak várni kell. de meddig még ? :(

akkor lehet, én is iszok még egy bögre palástfűteát!

2012. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha mindketten egészségesek vagytok az jó!! Akkor csak jó sok szex kell és előbb-utóbb jönni fog a baba. Próbáljatok meg kétnaponta együtt lenni.

Bár, amikor mi eldöntöttük, hogy jöhet a 2. baba, összesen kétszer voltunk együtt a férjemmel abban a hónapban és terhes lettem. Sajnos nem maradt meg, mert hiába volt két halvány pozitív tesztem, két héttel a mensi esedékes napja után megjött. Doki szerint nagyon korai vetélés volt. Utána viszont 3. hónapra összejött, abban a hónapban kétnaponta voltunk együtt. (7. voltam)

2012. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sokáig én is ezeken görcsöltem, baba sehol. Aztán 605 év után belenyugodtam, hogy ha nem akkor nem, megleszek gyerek nélkül. Rövidesen összejött a baba.

26 hkm.

2012. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!