Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak paktikák a beágyazódás...

Vannak paktikák a beágyazódás növelésére? Vagyis a teherbeesés esélyének növelésére?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni, ha elvileg jókor voltunk együtt, hogy terhesség is legyen nagy eséllyel??? tehát ha feltételezzük, hogy megtermékenyült a petesejt mit tehetek, hogy minden rendbe menjen? Vitamit, torna, fekvés, kaja..... Bármi amit hallottatok, hogy növeli az esélyeket ebben a szakaszban érdekel!!! Az is ha valamit hallottatok, hogy ne!!
2012. jan. 9. 13:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8.vagyok. bocs az offért!

szerencsére most a karácsonyi szünetben sikerült nagyon sokat együtt lennünk. az ovum dec. 30-án lett +.

előtte is, utána is naponta, kétnaponta együtt voltunk. de úgy érzem, ennek ellenére ez a hónap sem sikerült, mert már görcsöl a hasam, bár a hőm még 36,8. csütörtökre nem várom.

2012. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!!! A palástfűteát megpróbálom, a stresszről nem tehetek:( 5 hónapja nem védekezünk, de az is igaz pont peteéréskor valahogy soha nem sikerült együtt lenni! Eddig nem görcsöltem rá! Viszont most az emült 3 napban, de eginkább tegnap óta, amióta tudatosult bennem, hogy most tényleg összejöhetett, hát komolyan, mint aki teljesen nem normális, ja és egész nap itt próbáltam a kérdések közül kideríteni, hogy valóban lehet-e esélyem, szerintem törlöm is magam, mert ha itt vagyok lehet csak ront a helyzeten, azért mindenkinek köszönöm, és megfogadom a tanácsokat!:) palástfű és semmi stressz.... Szép estét mindenkinek!!!
2012. jan. 9. 18:16
 13/16 A kérdező kommentje:
Remélem olvassátok! Még jó, hogy nem töröltem magam.:) Vettem palástfűteát, gyógyszertárban (tehát úgy kértem, zacsiba rakták, úgy kaptam meg), itthon megnéztem és az van ráírva hasmenés és enyhe vérzéscsillapító hatása miatt kisebb sebek kezelésére alkalmas! Biztos, hogy ez kell nekem?:)
2012. jan. 9. 20:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez kell neked! :)
2012. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát jó :O
2012. jan. 9. 20:12
 16/16 anonim válasza:

Nem tudom, ki követi még a témát, de összejött a baba? A válaszolók közül, akinek eddig nem, azóta összejött?

(nekünk másfél év után jött össze, pont akkor, amikor azon voltunk, hogy ne)

2018. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!