Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hatásos terhesség...

Szerintetek hatásos terhesség előtt szedni Elevitet, vagy gravidát és Folsavat? Fél éve várjuk a babát de nem jön. Mivel lehetne még támogatni a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem 1 hónapja garvidát szedni
2012. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

A vitaminnal nem! A vitamin arra jó,hogy ha már terhes vagy feltöltse azt, amit a gyerek tőled "elvesz". De hamarabb nem lehet tőle teherbeesni.

Mondjuk én csak folsavat szedtem, terhesvitamint nem. Mégis elsőre összejött, tehát nem hinném,hogy azon múlik.

2012. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Én sem szedtem vitamint a teherbeesés előtt, 3. hónapra jött össze mindkét baba.


Rendszeres szexuális élet és türelem, nem is tudom a mai világban melyik a nehezebb. :-/

2012. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
ártani nem árt az biztos, szedd csak nyugodtan.
2012. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Hello.Aki változatosan étkezik annak nem szukséges enni vitamint-mondja a dokim DE én is szedek.Nekem segített de más noi probléma végett szedtem nem teherbeesés végett.
2012. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
A teherbeesést nem támogatja, hacsak nem valami durva vitaminhiány miatt nem sikerül, de ilyen nem szokott lenni. A vitamin csak arra jó, hogy feltölti a szervezetet a terhesség előtt, és közben is támogatja, mert ugye a baba "leszívja", és a benne lévő folsav segít megakadályozni 1-2 rendellenességet. Tehát jó ha szeded, te teherbe esni nem fogsz hamarabb tőle.
2012. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Mivel lehet támogatni a teherbeesést?Hát,kinek erre,kinek arra van szüksége. De azért van 1-2 dolog,ami senkinek nem árt,sőt segíthet is: Szedjetek a pároddal együtt E-vitamint,(mi is szedtük), igyál cickafark és palástfűteát a meghatározott módon. Nekünk az első teaivós hónapban sikerült. Használj ovutesztet! Így tudni fogod mikor valószínű a peteérésed. Nekünk ezek jöttek be.

Elevitet én sem szedtem elötte,de Czeizel doktor szerint kellene és nem csak azért mert feltölt vitaminnal,hanem mert segítHET a teherbeesésben....

Sok sikert!

2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, végül is vettem gravidát és folsavat, holnaptól szedem őket, lesz ami lesz.

Az első gyermekeünket, amikor terveztük abban a hónapban kezdtem el az elevitet szedni és elsőre sikerült, lehet nem amiatt. :) Most, hogy próbálkoztunk semmit sem szedtem, lehet csak kellene, így inkább szedni fogom, ártani nem árthat.

2012. jan. 9. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

amit most hallottam, az a MÉHPEMPŐ. Elég drága, de nagyon kicsi adagokban kell szedni Neked és a Párodnak is...

az elevittől szerintem nem lehet "hamarabb" teherbe esni.

sok sikert!

2012. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

A terhesvitamin nem fog segíteni teherbe esni,ahogy ezt az előttem szólók már leírták.

Hogy mi az ami segít? Ki tudja... Az első babára két évet vártunk, mindent kipróbáltunk, gyógyteák, E-vitamin, C-vitamin, étrend kiegészítők, csodaszerek, de végül csak a lombik segített.

A szoptatás abbahagyása után, mikor megjött az első menzeszem, mondván hogy nincs vesztenivalónk belekezdtünk a tesóprojektbe. A ciklusom rendezésére barátcserje kapszulát szedtem, és peteérésig málnalevél, utána palástfű teát ittam. 3 hónap alatt csodák csodája teherbe estem. Ezt a babát sajnos 8 hetesen elvesztettük, de rá 3 hónapra a fenti kúrát folytatva újra babás lettem, és nemsokára megszületik a kisfiam.

Hogy mi segített? Talán a teák, a barátcserje, vagy csak már le voltunk nyugodva? Nem tudom...

2012. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!