Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt tyúkszeme terhessé...

Akinek volt tyúkszeme terhesség alatt, mit használt rá? Milyen szert lehet ilyenkor alkalmazni, ami hatásos is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 14:03
 1/4 sumergo ***** válasza:
Pedikűrös.
2011. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én sem használtam semmit, lehet, hogy jók ezek a szerek, amiket reklámoznak, meg forgalmaznak, de több hétig kínódsz Vele, és nem is biztos hogy elmúlik tőle.Pedikűrös, vagy egy maszek bőrgyógyász segít rajta.
2011. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél elő a konyhaszekrényből szalicilt, a hűtőből szalonnát. Egy vékony körömnyi szalonnát, a tyúkszemnél ne legyen nagyobb, és nyomd bele a szalicilbe, ezt a szaliciles felével ragd rá a tyúkszemre és leokoplasztal rögzítsd. Éjszakára célszerű amikor nem mozogsz és vegyél fel zoknit, mert a szalonna teljesen elfolyik.
2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy kifog fehéredni, ne szed le ezt a fehér bőrt magától kell lejönnie kb kéthét, de nem fog fájni már. Ez nem árt én mindig ilyet használok. Tuti tipp, a nagymamámé.
2011. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!