Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk! Ha nem...

Gyereket szeretnénk! Ha nem megy könnyen természetes úton, akkor milyen segítö lehetöségek vannak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt orvosi segítségre gondolsz, vagy technikai lehetőségekre?
2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ovulációs teszt meg ilyenek,teák meg hasonlók
2012. jan. 9. 16:37
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
hát, ha nem orvosi segítségre gondolsz, akkor a bükki füves emberrel beszélj, egy barátnőm több inszem. után ment el hozzá és össze is jött a babájuk.
2012. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem,nem orvosira gondoltam :)
2012. jan. 9. 16:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rengeteget próbálkoztunk, de nem igazán jött be az alternatív gyógyászat. Minden más bajunkból kigyógyultunk és életmódot váltottunk, pl: glutén -és tejmentes élet, de még nincs babánk. Szóval szerintem ne sokáig kísérletezz, és minél előbb keressétek fel a nőgyógyászt, andrológust, mert sok idő elmegy.Fél év az már hosszú idő, ha tényleg jól csináljátok, (hőmérőzés, jól időzített aktusok, teljes nyugalom, stresszmentesség, esetleg gyógyszeres megsegítés) Mi is már 4 éve várjuk a csodát.
2012. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2012. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hogyan megy ez a hömérözés dolog?
2012. jan. 9. 16:49
 8/15 A kérdező kommentje:
4 hónapig próbálkoztunk,utána bedühödtem,és azt mondtam hogy nem is lehet gyerekem,és elkezdtem az erös hasi fájdalmaim miatt tabit szedni.
2012. jan. 9. 16:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgaltattad magad, h miert vannak eros hasi fajdalmaid? Azert 4 honap alatt nem sok parnak jon ossze. Es milyen tablettat szedsz azota?
2012. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,elsosorban konzultálj dokival hogy tudd milyen a hormon háztartásod hogy tudd nincs semmi bajotok!Nemjo hogy ha csak ugy nekifog az ember bogyokat meg teákat inni.Nekem a doki azt mondta hogy rendben vagyunk és mégis nem jon ossze.Most már vezetek hogorbét és iszok cickafark teát meg majd palástfuteát.Tudom konnyu mondani de turelem. A fiam 5 évére lett pedig mindkettonknél azt mondták hogy rendben vagyunk.
2012. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!