Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 39 eves vagyok, nagyon szeretn...

39 eves vagyok, nagyon szeretnenk megegy kisbabat.4 honapja probalkozunk, eddig semmi. Az elso 2-vel rogton terhes maradtam. Nektek milyen tapasztalataitok vannak,? van valami termeszetes modszer amivel segithetnek meggyorsitani, mert fogy az idom.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:06
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha fogy az időd, ne kísérletezz olyan dolgokkal, amik vagy hatnak, vagy nem. Inkább vizsgáltasd ki magad teljesen, életkorra való tekintettel nem kell kivárni az egy évet, fél év után már megcsinálják. Az esély szinte minden hónappal csökken, ne várj semmire.

2012. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első:

Max. akkor vizsgálják ki a kérdezőt, ha magándokinak fizet...


Engem a nődokim elküldött mikor mondtam, hogy 1 éve várunk a babára és már 30 éves vagyok.

Annyit mondott, hogy 2 év után nyilvánítanak meddővé, azelőtt nem vizsgálnak ki.

Most fizethetek magánorvosnak :(

2012. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Második!

39 éves korban ez már másképp működik, már fél év után elindítják a vizsgálatokat. De én amúgy is a magándoki híve vagyok, nekem nagyon negatív tapasztalataim vannak az sztk-s dokikkal, és a kérdezőnek nagyon fontos lenne, hogy normális, odafigyelő dokija legyen.

2012. jan. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!