Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tünetei, mint pl....

Terhesség tünetei, mint pl. reggeli rosszullét, hányinger, gyomorfájás, és hányásos vírus között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ma voltam háziorvosnál, és azt mondta, hogy ez csak egy mostanában keringő vírus, pár nap alatt elmúlik.Csak kicsit ott van bennem, hogy mi van ha mégis terhes vagyok? igaz elvileg nem történhetett baj, mert barátommal óvszerrel védekeztünk, és nem szakadt ki.Bocsi ha hülye a kérdés de mostanában kicsit stresszes vagyok.
2012. jan. 9. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire ezek a terhességi tünetek jelentkeznek, általában már elmaradt a menstruáció. Párnapos terhességtől nem szoktak hányni.
2012. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az elso irta. A ketto kozott a menstruacio elmaradasa a kulonbseg.
2012. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, a menzesz elmaradás a különbség, de csak a 6. héttől előtte nemigen szokott előfordulni rosszullét.
2012. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan, h a terhesség alatt menstruál el nő?" -ezt a kérdést is te írtad?

Semmi baj, nyugodj meg, nem vagy terhes, ha az orvos azt mondta.

2012. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Víírusos hányás esetében elég jellemző a láz, de legalábbis a hőemelkedés.

Különben úgy van, ahogy előttem írják! Ha nem maradt ki a menzeszed, akkor nem érdemes ezen agyalni.

2012. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából azon parázok, hogy terhes vagyok, és ez nem vírus csak a terhességgel járó panaszok..:/ és azt a 10-15napot míg megkéne jönnie nem akarom parázással tölteni.
2012. jan. 10. 20:28
 7/9 anonim válasza:
Azért az nem minden esetben igaz, hogy nem vagy rosszul csak hetekkel később.Nem megijesztéskén, Isten ments..csak azt mondom , hogy a tested változik már akkor mikor te még nem tudsz róla!
2012. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, miért nem veszel egy tesztet? Az a párnapos terhességet is kimutatja.
2012. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy mutat ki párnapos terhességet a teszt. Aki biztosra akar menni, az a kimaradt menzesz napján tesztel, de az igazi 2-3 nap késéssel.
2012. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!