Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhessegi teszten kb.4...

Ha a terhessegi teszten kb.4 ora mulva jelenik meg egy nagyon halvany csik az mar ervenytelennek szamit?

Figyelt kérdés
A peteerestol szamitott 13. napon teszteltem.
2012. jan. 10. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen érvénytelen, de ezt gondolom a használati utasítás is írta...
2012. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Rá is van írva a használati útmutatóra.


4 óra múlva megjelenhet rajta akármi, mert addigra már kiszárad meg stb.

2012. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En hajnali 5 korul teszteltem az elso vizeletbol, nem volt semmi. Visszafekudtem elkeseredve. Reggel ránéztem megint, és láttuk a férjemmel a halvány csíkot. Csutortokon lesz 1 éves a lányom. 2 nap mulva tesztelj megint és akkor erosebbnek kell lennie az elso tesztnél!

Szorítok!

2012. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szió, hivatalosan érvénytelen, de: amikor az első babámat vártam, akkor teszteltem a nemvárt előtt 2 nappal, negatív volt, kidobtam, amikor a férjem este fürdött, egyszer csak örömujjongással tör ki a fürdőből, hogy miért nem ezzel kezdtem, végre, jön a babus. Mondtam, hogy nekem negatív volt, de akkora már tényleg ott volt a második csík. Aztán nem jött, meg, nemvárt napján már 5 perc után ott volt. Lehet, hogy véletlen, de nekem babát jelentett.
2012. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem is volt már ilyen, és nem voltam terhes. De minden elképzelhető.
2012. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztfüggő, van olyan, ami ha nem vagy terhes, sok nappal később se lesz pozitív, viszont több olyan márka is van, ami igen. (Pl. dm-es one minute szinte kivétel nélkül pozitívvá változik száradás után). Szóval ismételd meg holnapután egy másik márkájú teszttel.
2012. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel teszteltem ujra es eros + lett !!!
2012. jan. 11. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

:-)


Akkor gratulálunk!


Ezek szerint mostanra mutatta meg magát.

2012. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnap 10:28-as vagyok! Gratulálok!!!
2012. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!