Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt pozitív...

A terhességi teszt pozitív csíkja rövid időn belül eltűnik?

Figyelt kérdés
Mikor teszteltem, megjelent a control csík, majd rá kb 10 percre sem jelent meg más. Viszont egy 15 p mulva megjelent a terhességi csík is halványan, majd eltűnt. Terhes vagyok?
2012. jan. 9. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:

End 2 eve teszteltem pozitivat, meg latszik a csik. Es a fiam is it van mellettem.

End csinalnek meg egyet a helyedben, lehet pozitiv, de meg korai volt a test.

2012. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én tesztjeimen nem tűnt el, jópár hónapja még mindig ott van. De ha rá 10 percre jelent csak meg, az szerintem időntúli...
2012. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év után is rajta van a csík.
2012. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A teszt nem volt korai, ebben biztos vagyok, már rég késik a mensim. Úgy gondolod, idúntúli volt? Végülis a csík már sehol sincs. Azért aggódom, mert nem szeretnénk babát.
2012. jan. 9. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberi a teszt, de látszik még rajta. Vegyél egy újat, mert vagy rossz volt a teszt, vagy időn túli pozitív lett.
2012. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az időntúli pozitív, az valójában negatív?
2012. jan. 9. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyes esetekben valóban pozi, máskor negatív. Hányadik dpo-n vagy?
2012. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, írod hogy késik....
2012. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A mensi késése nálam nem új. Mármint úgy értem, eléggé rendszertelen a ciklusom.
2012. jan. 9. 09:31
 10/10 anonim ***** válasza:
csinálj már egy másik tesztet, így senki nem fogja neked eldönteni, hogy terhes vagy-e.
2012. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!