Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 11. napján vagyok....

A ciklusom 11. napján vagyok. Nem tudom mikor van pé, nem számolgatom, nem mérek hőt, semmi ilyesmi. Tegnap nem védekeztünk a párommal sikerülhet a baba? Volt már 26 és 34 napos ciklusom is.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
általában a 14-15-16.napokon van peteérés.de némely nőnél ez lehet hamarabb,illetve tarthat tovább is.tehát vannak kirívó esetek,de általában ezen a 3 napon van peteérés.lehet hogy te a kivételek közé tartozol.persze normál ciklusra gondoltam.mivel a tiéd mindig más így nem lehet tudni sikerült e a baba.azért remélem hogy összejött!
2009. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!