Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki megszakítást és hüvelykúpot használt egyszerre és mmégis terhes lett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez a hüvelykúp ilyen alternatív forma? Spermaölős? Nem használtam még ilyet, és nem is bíznék meg bennük. Igaz megszakítással együtt működnie kéne. De nyugi, van aki tabi mellett esik teherbe. Nem lehet, hogy csak idegesség miatt késik?
2009. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen,spermmaölő kúpra gondoltam. Pharmatex vagy patentex oval-ra.Nem késik szerencsére,csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést,mivel ilyet használok,szeretném tudni,hogy biztosan működik-e.
2009. máj. 24. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"De nyugi, van aki tabi mellett esik teherbe."


No mesélj, hogy is volt ez pontosan? Ha "rendetlen" volt az illető(kihányta, elfelejtette, más gyógyszer kölcsönhatását nem vette figyelembe, stb.) az nem ér. :)

2009. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A tévedéseit nem szívesen látja be az ember, nem velem történt, de már nem egy helyről hallottam. Most ilyenkor kénytelenek vagyunk arra hagyatkozni, amit a nő mond, és állítja, hogy rendesen szedte és mégis. Nekem az egyik munkatársam járt úgy, hogy dokival adatott be injekciósat, és a doki biztosította felőle, hogy ez azonnal hat. 3 nap múlva meglátogatta a férje (külföldön dolgoztak stb), és terhes lett.

Nekem tabletta mellett még nem volt gondom, sőt megszakítással se, tehát elképzelhető, hogy van aki tényleg trehányságból esik teherbe, csak nem vallja be.

2009. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Olyat is ismerek, aki ezeket a spermaölős cuccokat használta, és meg volt vele elégedve, csak ezért tudom miről van szó
2009. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a hüvelykúp baromi macerás lehet, a megszakítás meg idegőrlő, akkor már inkább hüvelygyűrű, azt havi 1x felrakod oszt' jóvan, és ugyan olyan biztonságos, mint a tabletta csak nem káros.
2009. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azért,de a hüvelygyűrű sem jobb,mint a tabi,mert ugyanolyan hormonos!Kedves kérdező!Én megszakítással használok kúpot, és meg vagyok vele elégedve!
2009. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Hormonos, csak mivel lokálisan szívódik fel, így nem megy át a teljes szervezeteden, a májadon, nem tudod kihányni vagy hasmenésnél kif*sni (magyarul nem tud ürülni a szervezetből) és a 0-24 felszívódásnak köszönhetően töredéke megterhelés a szervezet számára, mint atabletta, amiből a 24 órás adagod 2 óra alatt szívódik fel.


Tessék tájékozódni!

2009. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18:13-as: és Te a peteérés környékén,alatt is igy védekezel? Csak mert én lehet hogy túl félős vagyok,de akkor még gumit is használok. De lehet h nem kéne paráznom?
2009. máj. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!