Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az intim zuhany árthat a...

Az intim zuhany árthat a beágyazódási folyamatnak?

Figyelt kérdés
Néhány nappal peteérés (és persze szerelmeskedés) után hüvelyöblítést végeztem. Félek, hogy elrontottam vele mindent. Nagyon szeretnénk kisbabát. Tud valaki a témával kapcsolatban valami okosat mondani?
2012. jan. 10. 19:18
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az én dokim azt mondta, egészséges nőnek nincs szüksége hüvelyöblítésre. Kárt szerintem nem okoztál közvetlenül, csak esetleg lecsökkenti a saját védekező mechanizmusodat.

2012. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, tehát ha megakar tapadni, akkor ennek ellenére is meg fog. Nagyon bízom benne! Többé nem fogom használni, legalábbis ha nem szükséges.
2012. jan. 11. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szex után öblitettél,akkor kimostad a spermát is. egyébként is tök fölösleges,sőt ártalmas,kérdezd csak meg a dokidat
2012. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nem mostam ki semmit, ami számít! Már 3 mm-es a bébim. :-)
2012. febr. 2. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!
2012. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:
Gratulálok!!! :-)
2012. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 6. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!